Як розібрати фари на ваз 2110. Як зняти фару ваз 2110 відео.

Багато автолюбителів стикаються з проблемами фар. Справа в тому, що на ринку досить багато підробок. Доводиться самостійно розбирати фари і робити на свій лад. Також фари розбирають для того, щоб зробити своєрідний тюнинг. Зазначимо, що це у автолюбителів непогано виходить.
Інструкція
1
Насамперед потрібно зайнятися зняттям війок. Справа в тому, що фара не зніме, поки вони стоять. Війки знаходяться на бампері. Зняти їх дуже не просто, так як для цього буде потрібно знімати весь передній бампер.
2
Для того щоб зняти бампер, потрібно спочатку відкрутити два болта решітки радіатора і акуратно її зняти. Знімається решітка радіатора підняттям вгору. Робіть це обережно, щоб не пошкодити нижні пелюстки кріплення. Після того як решітка знята, потрібно викрутити 2 болта бокового кріплення бампера. А знаходяться вони зліва і справа. Далі переходите до нижньої захисті двигуна. Вона кріпиться на 5 болтів до бампера автомобіля. При знятті захисту двигуна не повинно виникнути ніяких проблем. Крім бічних болтів, бампер також кріпиться ще й зверху. Пара болтів знаходиться під гратами радіатора. Якщо на вашому автомобілі встановлений захист арок коліс, то її також обов'язково потрібно зняти. Вона кріпиться на шурупи до переднього бамперу. Висуваючи вперед, знімайте бампер.
3
Після того як бампер знято, потрібно перейти до дій з самою фарою. Фара кріпиться на 4 болта. Два з них розташовуються зверху, а друга пара - справа і зліва. Після відкручування болтів фару можна буде легко вийняти. Скло до самої фарі кріпиться на кліпси, які легко знімаються. Фара розібрана.
4
Кілька слів про збірку фари . Для кріплення скла до фарі потрібно використовувати герметик. Нанесіть його по всьому периметру скла. Герметик повинен застигнути - для цього буде потрібно кілька годин. Якщо герметичності не буде, то в дощову погоду фари будуть потіти. Збирати фару потрібно в зворотному порядку.