Як поставити кодек.

Різноманітні кодеки в основному служать для стабільної і правильної роботи комп'ютера. Кожен з кодеків відповідає за виконання тієї чи іншої функції, виходячи з цього, наявність кодеків на персональному комп'ютері на сьогоднішній день необхідно.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер, необхідний кодек.
Інструкція
1
В цілому слід зазначити, що кодеки в основному розраховані на роботу з мультимедійними файлами і додатками, встановленими на комп'ютер. Зазвичай набір необхідних кодеків йде в комплекті з придбаним комп'ютером. Однак нерідко користувачеві доводиться шукати потрібні кодеки «на стороні». Поговоримо про те, де можна дістати необхідний кодек і як встановити його на свій комп'ютер.
2
Пошук кодека в інтернеті і його установка на ПК. Щоб знайти потрібний для вас кодек, вам необхідно ввести його назву в рядку пошуку будь-якого пошукового сервісу. Скачувати подібне програмне забезпечення рекомендується з офіційного сайту його розробника, т.к. скачування кодеків зі сторонніх ресурсів може завдати шкоди вашому комп'ютеру. Після того, як ви скачаєте необхідний кодек, вам потрібно запустити його установку, скориставшись ярликом завантаженого інсталятора. Встановивши ПО на комп'ютер, вам буде потрібно перезавантажити систему, перш ніж воно почне працювати.
3
Інсталяція кодека з профільного диска. Якщо ви бажаєте встановити кодек з диска, який був в комплекті з комп'ютером, вам потрібно поступити таким чином. Вставте диск в дисковод вашого комп'ютера, після чого, дочекайтеся його запуску системою. Як тільки диск завантажиться, за допомогою відповідного меню в діалоговому вікні знайдіть розділ, який відповідає за установку кодеків. Виконайте інсталяцію потрібного вам програмного забезпечення, після чого, перезавантажте систему. Як тільки комп'ютер буде перезавантажений, кодек стане активним.
Зверніть увагу
Як поставити кодеки k-lite. Навіть маючи в наявності кодеки люди, іноді, не можуть подивитися фільм - ніби як немає кодеків Як немає кодеків, начебто все правильно встановлено? Може бути були помилки під час установки? Насправді багато з тих чайників, кого я знаю просто беруть і натискають далі, замість того, щоб читати, а що ж потрібно, тому і виникають помилки.
Корисна порада
CODEC - від COder/DECoder). Кодеки дозволяють кодувати потік/сигнал для подальшої передачі, зберігання або шифрування, а також розкодують його для перегляду (відтворення, розшифровки). Якщо ви поки не розумієте які кодеки треба встановлювати, а які вам не потрібні, то можете просто встановити все що програма пропонує за замовчуванням або ж встановити взагалі все кодеки (поставити всі галочки).