Як розбити текст на сторінки.

Як правило, наступна сторінка текстового документа починається тільки після закінчення попередньої. Але не всіх користувачів ПК влаштовує подібна установка, тому розбити текст на сторінки можна шляхом примусового розриву після певного абзацу. Виникне нова сторінка, а разом з нею і новий заголовок.
Вам знадобиться
  • Команда «Розрив», розділ «Вид» і «Формат».
Інструкція
1
Для того щоб вручну додати розрив сторінки, поставте курсор на те місце, звідки плануєте почати нову сторінку. Перейдіть в панель меню, розділ «Вставка». Знайдіть і клацніть команду «Розрив сторінки». Перед вами з'явиться нове маленьке віконце «Розрив».
2
Задайте параметри розриву. Перш за все, на що він поділить сторінку документа - на нову сторінку, колонку або рядок. Вам потрібна нова сторінка, тому клікніть мишкою навпроти графи «нову сторінку». Якщо потрібно почати новий розділ, то клацніть напроти пункту «Новий розділ» - «з наступного сторінки».
3
Якщо вам необхідно додати розрив перед абзацом, то наведіть курсор на початок цього абзацу. Відкрийте в панелі меню розділ «Формат». Потім перейдіть в поле «Абзац» і відкрийте вкладку «Положення на сторінці». У верхньому полі «Розбивка на сторінки" поставте прапорець навпроти графи «З новою сторінки». Натисніть "Ok".
Зверніть увагу
Скасувати розділ сторінки можна через розділ «Правка», команда «Скасувати».
Корисна порада
Перед початком процедури поділу зайдіть в меню «Вид» і виберіть режим «Звичайний», так як розбити текст на сторінки можна тільки в ньому.