Як промити дросельну заслінку.

Дроссельная заслінка призначена для регулювання вхідного потоку повітря, що забезпечує достатній обсяг спалимої суміші. Це така деталь автомобіля, яка не вимагає до себе великої уваги, але іноді вона забруднюється. Причина забруднення - масляна пил.
Інструкція
1
Принцип роботи дросельної заслінки полягає в тому, що при натисканні педалі газу, тросик відтягує заслінку , і повітряний потік йде через неї у впускний колектор. Чим сильніше натискання на педаль газу, тим більше потік.
2
Щоб зрозуміти, чи потребує заслонка в чищенні потрібно знати «симптоми» брудної заслінки. Це можуть бути: - На швидкості нижче 15 км/год автомобіль починає дергаться.- Обороти холостого ходу «плаваючі» і в районі холостого ходу спостерігаються провали.- Запуск двигуна нестійкий.
3
Перед промиванням заслінки потрібно її демонтувати. Це не так складно. Потрібно зняти повітряну гофру, від'єднати електропроводку і тросик газу. У різних моделей і марок автомобілів корпус дросельної заслінки кріпиться різною кількістю болтів і гайок (від 2 до чотирьох). Їх необхідно відвернути для демонтажу.
4
Сама по собі чистка заслінки не вимагає ніяких пристосувань, крім дрантя і аерозолі з очисною рідиною. Перед чищенням гумові ущільнювачі треба зняти.
5
Аерозольна струмінь наноситься на поверхню очищаються деталей. Це сама заслонка, повітряні канали та внутрішня стінка блоку. Після рясного нанесення аерозолі на поверхню деталей, потрібно почекати хвилин 10-15. Дрантям обережно протираємо ті місця, де аерозоль не впоралася сама.
6
Щітки для чистки дросельної заслінки застосовувати не варто, так як вони можуть видалити спеціальне покриття з внутрішніх стінок блоку. І треба пам'ятати, що аерозоль дуже їдка, тому застосовуйте можливі запобіжні заходи.