Як зробити калібрування екрану. Як зробити екран комп'ютера яскравим.

Якщо ви швидко втомлюєтеся при роботі за комп'ютером, а на екрані бачите неприродно великі ярлики і розтягнуті літери у пуску, то вам важливо правильно відкалібрувати монітор, щоб ваші очі не втомлювалися довгий час. Виконайте прості маніпуляції, щоб вирішити цю проблему.
Інструкція
1
На порожньому місці робочого столу натисніть правою клавішею мишки, виберіть «Властивості», щоб відкрити діалогове вікно «Властивості: Екран».
2
Перейдіть на вкладку «Параметри». У рядку дисплей обов'язково повинна бути вказана ваша відеокарта. Якщо в цьому рядку записано «Стандартний дисплей», швидше за все, у вас не встановлені драйвера і вам необхідно скачати їх на сайті виробника або встановити з диска, якщо такий є. Найчастіше можуть підійти драйвера ATI або NVIDIA. Тільки після установки драйверів ви зможете переходити до наступного пункту, так як без них монітор не працюватиме коректно і очі будуть по колишньому швидко втомлюватися.
3
У відкритому діалозі властивостей екрана зміните дозвіл приблизно на 1280 на 800 точок. Натисніть кнопку «Застосувати». Все зображення на моніторі згасне і швидко відновиться з новими параметрами. Переконайтеся, що вам комфортно дивитися на монітор, а букви не розпливаються в різних частинах екрана .
4
У Вас буде 30 секунд, щоб в діалоговому вікні прийняти зміни. Якщо ж ви не побачили цього діалогового вікна, швидше за все, встановлені драйвера ще не працюють коректно або не підходять для вашої відеокарти. Спробуйте перезавантажити комп'ютер, щоб драйвера вступили в силу. Якщо і після цього не виходить, то це означає, що драйвера просто не підходять до вашого обладнанню. Важливо знайти драйвер, створений саме для вашої відеокарти.
5
Якщо у вас не рідкокристалічний екран, важливо збільшити частоту оновлення монітора. Для цього після того, як дозвіл екрана налаштоване, в діалоговому вікні властивостей монітора натисніть кнопку «Додатково». У вікні, перейдіть на вкладку «Монітор». У рядку «Частота оновлення екрана » поміняйте показник на максимально можливий. Безпечним для тривалої роботи на моніторах з електронно-променевою трубкою вважається оновлення вище 75-80 Гц. Вибравши потрібну частоту, натисніть кнопочку "Ok".