Як розблокувати поштову скриньку. майл ящик заблокований.

Розблокувати поштовий ящик можна кількома способами. Тут все залежить від основної причини блокування. Можливо, ящик заблокували через те, що користувач довго його не використав, а можливо, що через спам або будь-яких інших причин.
Інструкція
1
Деякі поштові сервіси блокують ящик тільки через те, що користувач якийсь час його не використовує (наприклад, кілька років). Як правило, в такому випадку увійти в поштову ящик можна без особливих труднощів. Тобто потрібно буде натиснути «розблокувати», після чого вільно входити, використовуючи свій логін і пароль.
2
Якщо поштовий ящик заблокований через вилучення (як правило, блокування триває кілька місяців, а потім видаляють), то відновити його важче. Для цього потрібно натиснути «розблокувати» і ввести або відповідь на секретне питання, написаний ще при реєстрації ящик а, або номер мобільного телефону, також вказаний при реєстрації.
3
Іноді повідомлення про блокування поштового ящик а є сторінкою - маскуванням. Причому хакерської. Як правило, там написано, що потрібно для розблокування: «відправити смс на номер такий-то» або щось в цьому роді. Позбутися від такої помилки потрібно в такий спосіб. Перш за все, знайти файл hosts, який знаходиться за адресою: Диск, де розташована операційна система - Windows - System32 - Drivers - Etc. Файл hosts потрібно видалити і перезавантажити комп'ютер, після чого подібне повідомлення про блокування повинно пропасти.
4
Коли не потрібно ніякого смс, а написано прямо, що поштовий ящик заблокований, наприклад, за розсилку спаму. І навіть не запропоновано жодних альтернатив для розблокування, тоді потрібно перевірити комп'ютер на віруси. Причому хорошим антивірусом (наприклад, Kaspersky Internet Security). Потрібно зайти за посиланням http://ww.2ip.ru/spam/і натиснути «перевірити». Навпаки сповіщень, написаних червоними, потрібно буде пройти по посиланнях і зробити запит про те, щоб ваш ip виключили з спам баз. Після виконаних операцій, напишіть в технічну підтримку поштової служби з проханням про розблокування вашого ящик а. Коли отримаєте доступ до пошти - обов'язково змініть пароль.