Як зробити кисті в фотошопі кольоровими. Як и фотошопі зробити кольорову кисть.

Малювати в програмі Adobe Photoshop нескладно, навіть якщо ви не художник. В інтернеті є великий вибір готових безкоштовних кистей з будь-яким зображенням. Вам потрібно лише додати ці кисті в папку, вибрати потрібну і встановити її колір.
Вам знадобиться
  • комп'ютер, програма Adobe Photoshop
Інструкція
1
Відкрийте програму Photoshop. На панелі інструментів зліва клікніть по піктограмі Brush (кисть). У верхньому меню з'явиться значок кисті , клацніть по ньому і в Brush Palette (палітра кисті ) виберіть кисть і встановіть її розмір.
2
На панелі інструментів є зображення двох квадратиків, чорного і білого. Це значення кольорів переднього і заднього плану зображення. Якщо двічі клікнути по квадрату, то випаде Color Piker (підбирач кольору), на якому можна вибрати той колір, який вам потрібен для кисті .
3
Виберіть кольору Foreground (передній план) і Background (задній план). Поміняти їх місцями можна клікнувши по подвійний стрілкою над піктограмою на панелі інструментів. Але простіше натиснути клавішу «Х», це так звана «гаряча клавіша», яка змінює кольору.
4
Тепер ви можете отримати два кольори кисті . Але це ще не все! В основній робочої середовищі праворуч клікніть по значку палітри Brushes ( кисті ). Якщо цієї палітри немає - відкрийте меню Window і поставте галочку на пункті Brushes. В випав діалоговому вікні палітри виберіть меню Color Dynamics (динаміка кольору) і встановіть значення Foreground/Background Jitter (коливання переднього і заднього плану) на 100%. Підберіть значення Purity (чистота) і Hue Jitter (коливання кольору).
5
З новими настройками кисть малюватиме усіма відтінками палітри кольорів переднього і заднього плану.