Як робити новорічні іграшки.

Робити новорічні іграшки своїми руками - дуже веселе, цікаве і захоплююче заняття, особливо, якщо вам в цьому допомагають діти. Цей процес посилює відчуття новорічного свята, а діти будуть пишатися тим, що вони взяли участь в оздобленні будинку і ялинки. Таке свято буде незабутній для всіх - і дітей, і дорослих.

Є багато способів виготовлення новорічних іграшок, в кожній сім'ї свої секрети. Діти можуть самостійно робити новорічні іграшки в дитячому садку чи школі, вдома за участю взрослих.Популярние способи виготовлення новорічних іграшок1. На основі курячих або інших яіц.Через отвори в яйці випускається рідкий вміст, потім шкаралупа промивається холодною водою і просушується. З одного боку приклеюється нитка у вигляді петлі, а з іншого боку кріпиться шматочок пластиліну, щоб іграшка висіла вертикально. Далі все залежить від фантазії - на шкаралупу приклеюються пір'я, паперові фігурки, кольорова фольга.

2. Шішкі.К ніжці шишки прив'язується мотузочок, потім вона опускається в золоту або срібну фарбу. Можна використовувати фарбу-спрей.Чтоби домогтися ефекту інею на шишці і ялинових гілках, їх опускають в гарячий концентрований розчин солі на кілька годин. Коли солона вода висохне, вона перетвориться на іній.

3. Прикраси з ниток на каркасе.Надувается невеликий надувний шарик. Кольорові нитки обмотуються навколо нього в ряд або обв'язується малюнком. В момент накладання нитки її потрібно змочити клейстером або клеєм ПВА. Особливо добре треба промазати фігурні місця і вузлики. Після висихання ниток кулька здувають і витягають з іграшки. Можна залишити іграшку такий, а можна наклеїти на неї прикраси з фольги або бісеру.

4. Сучасні діти прикрашають ялинку старими дисками, вони дуже красиво відсвічують на світлі.

5. Конфети.Можно прив'язати на ялинку справжні цукерки, а можна обв'язати фольгою коробки від сірників і зав'язати бантики-петлі.

6. Горіхи обв'язуються ниткою і формуется велика петля. Сам горіх обкручується фольгою і вішається на ялинку.

7. Лампочкі.Обичние перегорілі лапочки можуть стати відмінною основою для іграшок - потрібно тільки прив'язати петлю, закрити цоколь кольоровим папером або фольгою і прикрасити скло, як захочеться.

8. Прикраси з пап'є-маше.Берется фігурна основа, наприклад, верх скляної пляшки, яка обклеюється шматочками газетного паперу розмірами 2х2 см. Одночасно можна класти по 3-4 шари, скріплюючи їх крохмалем. Перші верстви кладуться на воду, щоб форму можна було легко дістати. Останній шар кладеться з білого паперу, який потім розфарбовується або обклеюється фольгою і іншим декором.

9. Гірлянди.Самая проста гірлянда - з вати або попкорну. Кульки вати або попкорн нанизуються на нитку, змочену клеєм. Прикраси можна опустити в фарбу або побризкати з баллона.Гармошка з паперу робиться так: лист кольорового паперу складається гармошкою, по ньому вирізується малюнок так, щоб його краї доходили до згинів, після папір розвертається і виходить гірлянда.

Красива гірлянда виходить з фольги. Квадрати фольги 20х20 см скочуються в кульки і нанизуються на нитку або волосінь. Намистини з фольги можна розфарбувати фарбою. Після просушування вони красиво виглядають на ялинці.