Як поставити два карбюратора.

Одним із способів форсування мотора, що переслідує збільшення потужності штатного двигуна, є установка двох карбюраторів. Процедура, якщо і здійсненне, то принаймні неймовірно складна в технологічному плані. Але так здається тільки на перший погляд, при поверхневому вивченні питання.
Вам знадобиться
  • - два всмоктуючих колектора від «Оки»,
  • - два ідентичних карбюратора,
  • - два корпуси повітряного фільтра.
Інструкція
1
Рішення подібного питання суттєво полегшилось з появою на вітчизняному ринку автомобілів «Ока», на яких встановлюється половинка «Жигулівського» мотора. Але для установки двох впускних колекторів знадобиться перехідна пластина, яка виготовляється на фрезерному станке.Оба колектора кріпляться до готової пластині, і вона потім монтується до голівки блоку циліндрів двигуна.
2
Далі на спарений впускний колектор встановлюються два однакових карбюратора , жиклери, в яких, бажано, встановити мінімальні отвори.
3
На наступному етапі створюється механізм синхронного управління дросельними заслінками карбюраторів: повідці приводів заслінок об'єднуються однією скобою, яка приводиться в дію тягою або тросом педалі акселератора.
4
Троси приводу керування повітряними заслінками об'єднуються аналогічним способом.
5
На живить бензопровід встановлюється трійник, а від нього живляться обидва карбюратора .
6
На завершення залишається виготовити корпус повітряного фільтра. Його можна зробити з двох штатних корпусів, розрізавши «болгаркою», і, підігнавши, а потім зваривши углекислотной зварюванням.
7
Обладнавши двигун двома карбюратора ми, власник перетворює свою машину в справжній, спортивний автомобіль.