Як розмістити оголошення на нерухомість.

Оголошення про продаж нерухомості найкраще розмістити в декількох місцях, використовуючи як традиційні друковані ЗМІ, так і інтернет-ресурси. Найбільш ефективна публікація в популярних виданнях і на сайтах, включаючи регіональні форуми, якщо там є розділ для пропозицій нерухомості на продаж і в оренду, і в ньому дозволено давати безкоштовні оголошення.
Вам знадобиться
  • - номера газет оголошень;
  • - комп'ютер;
  • - доступ в інтернет.
Інструкція
1
Умови і способи розміщення оголошень в газеті є в кожному її номері, а за наявності у видання сайта, як правило, і там.Чаще всього кращий спосіб зробити публікацію - вирізати зі свіжого номера купон безкоштовного оголошення і відправити його поштою або особисто віднести до редакції або пункт прийому об'явленій.Нередко можливі й інші способи: по телефону, через сайт і пр. в залежності від конкретного видання.
2
Якщо в населеному пункті чи регіоні, де знаходиться ваш об'єкт, є онлайн дошки оголошень по нерухомості або спеціалізовані портали з можливістю публікації таких пропозицій, має сенс ними воспользоваться.Обично для цього потрібно завести аккаунт на ресурсі, пройшовши нескладну процедуру реєстрації , потім авторизуватися і заповнити анкету або ввести текст оголошення в спеціальне поле.
3
Популярний місцевий форум, якщо на ньому передбачений відповідний розділ, може бути не менш ефективний, ніж два попередніх варіанта.На ньому також необхідно мати аккаунт. А ще краще, якщо він вже є і ви є активним учасником дискусій. Нерідко можливість публікації оголошень з'являється тільки після певної кількості повідомлень, а то і тем.От вас після авторизації буде потрібно зайти в розділ про нерухомість, завести нову тему, винести в заголовок бажану операцію (продам, куплю, здам, зніму) та основні характеристики об'єкта ( квартира, будинок чи інший, число кімнат або площа і район), а в першому повідомленні розмістити текст оголошення.