Як розрахувати швидкість інтернету.

Для постійних користувачів інтернету його швидкість найголовніше якість і перевагу. Вибираючи її для себе, ви самі орієнтуєтеся на ті завдання, які ви будете вирішувати за допомогою інтернету . Якщо вам потрібно тільки збирати в мережі інформацію - не беріть занадто високу швидкість, а якщо ви хочете з задоволенням дивитися улюблені фільми, має сенс взяти саме таку. Якщо вам здається, що ваша швидкість не відповідає заявленій в договорі - перевірте її.
Вам знадобиться
  • Сервіс, що визначає швидкість інтернету. Наприклад, "Я в інтернеті!" від Яндекса
Інструкція
1
Спочатку - і це обов'язково - перевірте свій комп'ютер на наявність вірусів, шпигунів і інших ворогів. Запустіть свій антивірус, антишпигун і нехай вони перевірять ваш ПК від і до. Якщо тільки виявилися шкідливі програми, відразу ж їх видаліть, і на всякий випадок запустите антивірус в прискореному режимі, щоб остаточно переконатися в тому, що з вашим ПК все в порядку.
2
Після того як ви звільнили свій комп'ютер від вірусів вимкніть антивірус, антишпигун, торрент-клієнт, і всі інші мережеві програми, встановлені на вашому ПК.
3
Перевірте мережеву активність. Це можна зробити так: зайдіть в папку «Мережеві підключення» і правою кнопкою мишки клацніть по мережевому підключенню «Стан». Зверніть увагу на те, як поводиться кількість відправлених і прийнятих пакетів. Якщо їх число різко міняється у бік збільшення - значить, ви або забули видалити вірус, або відключили не всі мережеві програми. В цьому випадку включите антивірус і відключіть мережеві програми. Якщо ж кількість пакетів стабільно - все добре, переходьте до наступного кроку.
4
Відвідайте сайт Яндекса і перейдіть на сторінку сервісу "Я в інтернеті!" швидкість свого вхідного і вихідного інтернету .
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=Jctq70tE3Kk
Зверніть увагу
Сайтів, що надають послугу визначення швидкості інтернету, зараз багато. Виберіть той, який вам до смаку.
Корисна порада
Віруси, шпигуни і інші шкідники можуть дуже серйозно сповільнювати швидкість інтернет-з'єднання. Тому спочатку перевірте свій ПК і видаліть «Не прошені гостей», а потім вже пред'являйте претензії провайдеру.