Як провести ревізію в магазині. Як провести ревізію в продуктовому магазині.

Ревізія в магазині - справа клопітка, хвилююча не тільки для тих, кого перевіряють, але і для тих, хто це робить. Очікування махінацій з одного боку, страх недостачі з іншого. Виснажливі перерахунки, якщо справа стосується дрібноштучного товару. Якісь позиції забуваються, потім знаходяться. Загалом, ревізія ...
Вам знадобиться
  • роздруковані аркуші з асортиментним переліком у двох примірниках, ручки, програма автоматизації обліку
Інструкція
1
Закрийте магазин раніше, якщо ревізія проводиться ввечері. Відкладена на нічні години, вона ризикує затягнутися. По-перше, голови присутніх вже не такі світлі. По-друге, персонал буде нервувати, що не встигне на транспорт. А присутність працівників багатьом фахівцям бачиться доцільним. До того ж ввечері підсвідомо сильно бажання все зробити швидше, на ділі що приводить до спотворення цифр або товарних залишків.
2
Роздрукуйте асортиментний перелік товарів у двох примірниках. Один примірник - у перевіряючого, другий - у директора, керуючого або товарознавця, залежно від того, хто в магазині є старшим згідно зі штатним розкладом. Рухайтеся не по списку, а по місцях складування товару. Наприклад, в продуктовому магазині спершу має сенс провести ревізію камер глибокої заморозки. Товар на підтоварниках виноситься в коридор, кожне найменування по черзі зважується або обраховується (якщо мова йде про штучний товар). Всі показники фіксуються. Робити це слід швидко, інакше заморожені продукти можуть почати танути. Не закінчивши з однією камерою, не варто приступати до іншої. В такому випадку можна буде щось забути.
3
Закончите з ваговим товаром, переходите до штучному (в упаковках по кілька одиниць) і дрібноштучні (в індивідуальних упаковках). В останню чергу під час ревізії продуктовому магазині обраховують алкогольні напої. Як правило, до них варто поставитися з ще більшою увагою, ніж до іншого товару. Справа в тому, що деякі недобросовісні продавці можуть приносити свій алкоголь, щоб реалізувати його через ваш магазин, а прибуток покласти до власної кишені. Про те, що ви втрачаєте вигоду навіть говорити не доводиться, це безумовно. Але є ще більший мінус, який може тягарем лягти на вашу організацію. Мова про невідповідність дат розливу, акцизних марок та інших маркувань з тими, які відображені в супровідній документації на продукцію від вашого постачальника. Будь-яка перевірка це відразу побачить, і ви понесете втрати, не в приклад більше, ніж від упущеної вигоди. Так що під час ревізії до алкоголю варто придивитися уважно ...
4
Приступайте до введення товарних залишків в програму, якою користуєтеся в своєму магазині . Як правило, великі торгові точки мають одну з універсальних систем автоматизації, яка після введення даних одразу готова буде видати результат ревізії. Якщо системи автоматизації немає, і все доведеться рахувати вручну, має сенс скористатися наступною формулою: «результат останньої ревізії плюс прихід мінус витрата одно залишок сьогоднішньої ревізії». Це те, що має вийти. Порівняйте з реальними даними і самі побачите, як йдуть справи у вашому магазині .
Зверніть увагу
Ревізія повинна проводитися з ранку, якщо її робити ввечері, високий ризик «замилювання» погляду і деякі види товару ризикують залишитися неврахованими.
Корисна порада
Проводите ревізію в присутності підзвітних осіб. В іншому випадку високий ризик підвищеної напруженості з боку останніх.
У сучасному світі підприємництва і величезної кількості торгових центрів, павільйонів і магазинів існує одна загальна необхідна операція, яка дозволяє підрахувати кількість товару, що знаходиться на реалізації і з'ясувати, чи не відбувається з боку недобросовісних продавців розкрадання товарів.

Рішення проводити ревізію приймається керівництвом магазину або ж вона проходить відповідно до графіка, який позначає ревізор або контрольна група даної компанії. Проводити ревізію - значить контролювати весь процес від початку і до кона.Для проведення ревізії необхідно спочатку детально ознайомитися з книгами приходу-витрати, а також з програмою, в якій розписано, скільки товарів перебуває на балансі в даний момент.После цього необхідно кожну групу товарів окремо порахувати по їх наявності, потім порівняти отримані дані з позначеними в зведеному балансі. В ідеалі вони повинні співпадати повністю. Однак на практиці відбувається часто так, що кудись чарівним чином зникають товари. Тут можуть бути декілька варіантів, але перш за все, потрібно виключити помилку в перерахунку, для цього потрібно той же асортимент перевірити поштучно ще раз і якщо з'ясується недостача товару, почати аналіз, яким чином це могло проізойті.По практиці торгових фірм, сума товару, який був втрачений, ділиться на всіх продавців, які з даного напрямку товару вели торгівлю. Не виключений і випадок крадіжки товару покупцями, але мета ревізії не розслідувати причинно-наслідкові відносини, а з'ясувати, чи має місце бути недостача або нет.Для грамотного проведення ревізії необхідно складати протокол ревізії, в якому будуть підписи всіх осіб, які брали участь в даному заході щоб уникнути незгоди насчет позначених цифр недостачі. Проводити ревізію найлогічніше в кінці місяця, так як вона стане хорошим підсумком роботи за місяць і дозволить помісячно аналізувати наявність збитків в даному торговому секторі. Про ревізію, всіх що у ній, необхідно попереджати заздалегідь. Також необхідно складати план по магазинам такою, щоб була можливість залучити співробітників в допомогу ревізорам для перерахунку продукції, тоді час ревізії значно скоротиться, а коефіцієнт корисності повисітся.Ревізія - дуже дієвий інструмент не тільки контролю, а й психологічного залякування продавців і відповідальних за товар менеджерів , так як вона наочно демонструє, що будь-яке розкрадання продукції стане додатковим фінансовим навантаженням на всіх, хто до продукції мав хоч якесь відношення.