Як авторизуватися на сайті.

авторизуватися на сайті , користувач отримує певні привілеї, передбачені ресурсом. Перш ніж ви зможете авторизуватися на якому-небудь сайті , вам потрібно зареєструватися на ньому.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер, доступ в інтернет.
Інструкція
1
Реєстрація на ресурсі. Перед тим, як ви зможете авторизуватися на сайті , вам потрібно пройти стандартну процедуру реєстрації. Зазвичай вона не займає багато часу. Для реєстрації на ресурсі, вам належить виконати наступні дії. Зайдіть на головну сторінку потрібного вам сайту і знайдіть на ній посилання «Реєстрація» або «Зареєструватися». Перейдіть за цим посиланням і заповніть всі запропоновані сервісом поля. В поле «Пароль» рекомендується вписувати випадкову комбінацію цифр і букв різного регістра (попередньо запишіть придуманий пароль).
2
Після того, як ви заповните всі необхідні для реєстрації поля, натисніть на кнопку "Зареєструватися". Якщо все гаразд, ви будете повідомлені системою про те, що реєстрація завершена. В деяких випадках вам потрібно підтвердити свою реєстрацію. В таких ситуаціях на вказану вами адресу електронної пошти приходить лист, що містить посилання для підтвердження реєстрації. Перейшовши за цим посиланням, ви активуєте свій обліковий запис, після чого, ви зможете авторизуватися на сайті .
3
Авторизація на сайті . Після того, як етап реєстрації буде завершено, ви можете зайти на сайт під своїм іменем користувача. Для цього вам потрібно відкрити головну сторінку сайту. Тут ви побачите форму для авторизації користувачів. В поле «Логін» впишіть ім'я користувача, заданий при реєстрації, а в полі «Пароль» вам потрібно вказати код доступу до облікового запису, який ви також задали на стадії її реєстрації. У разі збігу логіна і пароля ви будете авторизовані на сайті (тепер ви отримаєте певні привілеї зареєстрованого користувача).
Авторизація на сервері відбувається тільки після введення користувачем даних, внесених в систему раніше. Якщо він не проходив процедуру реєстрації, то отримати доступ до сервера буде неможливо.
Вам знадобиться
  • - доступ в інтернет.
Інструкція
1
Для авторизації на ігровому сервері , в якому вже є ваш обліковий запис, знайдіть форму входу і введіть ідентифікаційні дані, отримані при реєстрації. Зазвичай в якості логіна використовується або ім'я користувача, або адресу електронної пошти, за допомогою якого відбувалася реєстрація аккаунта. При введенні пароля дотримуйтесь регістр, оскільки часто помилки при вході виникають через неправильну висоти букв, розкладки, відсутності знаків, зазначених при реєстрації, і так далі. Якщо необхідно, введіть код підтвердження, який вказаний на зображенні поруч з формою входу на сервер.
2
Якщо ви що раніше не реєструвалися на ігровому сервері , і він запитує авторизацію для виконання вами тих чи інших дій, створіть особисту обліковий запис. Для цього переконайтеся попередньо, що реєстрація на даному ресурсі не закрита. Після цього вкажіть ваші дані щодо імені користувача, пароля, електронної поштової адреси та іншої необхідної інформації, після чого відправте її.
3
Зазвичай для підтвердження реєстрації новому користувачеві системи необхідно перевірити поштову скриньку, відкрити повідомлення, автоматично сгенерированное і відправлене вам для підтвердження володіння адресою електронної пошти. Якщо необхідно, підтвердіть реєстрацію, перейшовши за наданою в повідомленні посиланню, після чого процес, швидше за все, буде завершений.
4
Зверніть увагу, що в деяких випадках вхід на сервер може мати непостійний характер, якщо ви не поставите галочку для автоматичної авторизації в обліковий запис при кожному вході на даний ресурс. Якщо така функція відсутня, швидше за все, вхід на сервер передбачений надалі за замовчуванням, або ж з метою підвищення безпеки така можливість не надається.
Корисна порада
Не втрачайте логіни і паролі, найкраще зберігайте їх в браузері.