Як зробити вимірювач.

Анемометр - це прилад, який вимірює швидкість вітру. Якщо для досліджень вам необхідний такий прилад, не обов'язково купувати його в магазині - ви можете зробити його самостійно з підручних матеріалів, а потім зчитувати показники анемометра за допомогою комп'ютера через USB-інтерфейс. Для складання простого вимірника вам будуть потрібні матеріали, які можна знайти в кожному будинку.
Інструкція
1
Підготуйте компоненти для вимірювача - два м'ячика для пінг-понгу, шматок оргскла, кулькову комп'ютерну мишу, 3 см мідного дроту з перетином 2,5 мм, стрижень від кулькової ручки, кліпсу для кабелю, порожнистий латунний бочонок і пластикову паличку від чупа-чупс.
2
Візьміть латунний бочонок і припаяйте до нього три шматки мідного дроту по 1 см. Кожну дріт припаяйте до барила під кутом 120 градусів. Пластикову трубочку від чупа-чупс розріжте на три частини по 2 см кожна, а потім розріжте навпіл обидві кульки для настільного тенісу.
3
Половинки кульок прикріпіть за допомогою міцного клею до шматочках трубочки від чупа-чупс. Додатково ви можете зміцнити конструкцію маленькими шурупами.
4
Одягніть трубочки з половинками кульок на дроту, які ви припаяли до латунному барилу. Щоб конструкція не розсипалася, закріпіть її клеєм.
5
Тепер візьміть металевий стержень від кулькової ручки і вставте в його нижню частину енкодер від комп'ютерної миші. Встановіть стрижень в підшипник, щоб він вільно крутився і не випадав з конструкції.
6
Зміцнити конструкцію можна за допомогою декількох крапель припою. Перевага енкодера в збірці вимірювача перед іншими двигунами - в його високій точності при передачі даних.
7
Після того як основна частина з стержня і енкодера буде з'єднана з крильчаткою з кульок і трубок, яку ви зібрали вище, випробуйте і відкалібруйте ваш вимірювач , співвідносячи його результати з результатами роботи лабораторного анемометра.