Як прогнати собак. свисток для відлякування бродячих собак.

Бродячі собаки доставляють багато неприємностей, незважаючи на те, що людина як і раніше вважає собаку кращим другом людини. Вулична собака може виявитися скаженою і здатна довго переслідувати перехожого і тим більше дитини. Зграї собак, які бігають вулицями, викликаючи побоювання і страх - не сама кумедна річ в житті. Як же позбутися від собак ?!
Інструкція
1
Оцініть ситуацію. Перед тим, як злякатися і діяти згідно своїм інстинктам, візьміть себе в руки і прийміть рішучих заходів, щоб з'ясувати, що відбувається. Дуже велика ймовірність, що ця собака, що бігає у вашому дворі - всього лише загубився щеня вашого сусіда. Спробуйте з'ясувати, чия вона, якщо створюється враження, що собака не представляє ніякої загрози. Вивчіть її ошийник, швидше за все, на ньому ви знайдете координати її власника та ім'я пса. Це може врятувати вас і ваших сусідів від непотрібних стресів.
2
Якщо бродячий собака здається агресивною або ви не хочете ризикувати, зателефонуйте, куди слід. Ви можете набрати телефон поліції або, якщо є, наберіть відразу ветеринарну контролюючу організацію. Вони можуть приїхати з пастками для собак і запобігти біді.
3
Захистіть себе самостійно. Не кожна бродячий собака налаштована дружелюбно. Деякі з них дуже небезпечні. Попередьте свою сім'ю і самі намагайтеся обходити зграї бродячих собак стороною, уникайте прямого контакту з ними очима. На випадок, якщо ви все ж зіштовхнетеся з агресивними собаками лоб в лоб, тримайте напоготові балончик з перцем або сльозогінним газом.
4
Існує інший дуже хороший спосіб прогнати собаку - це високочастотний свисток-відлякувач. Люди не чують ці звуки, а собаки лякаються їх і несуться геть від джерела звуку.
5
Примусьте власників собак стежити за своїми вихованцями. Окропити сусідську собаку ароматом скунса, якщо вона розгулює по двору без повідка і намордника без нагляду господаря. Нагодуйте її проносним. Якщо і це не допомогло, не полінуйтеся і самостійно здайте її до притулку для бездомних тварин.
Найбільш часто зустрічаються паразитами у собак є найпростіші організми - стрічкові і круглі черви. Зараження відбувається непомітно, а сама хвороба нерідко приймає хронічний перебіг. Глисти викликають виснаження дорослих тварин і уповільнюють ріст цуценят, собаки стають млявими і болісними. Проганяти паразитів важливо не тільки для збереження здоров'я вихованців, а й для забезпечення безпеки всіх членів родини, адже глисти легко передаються людині.
Інструкція
1
Якщо ви підозрюєте у собаки наявність глистів, не зволікайте. Зверніться до ветеринарної клініки, щоб тварина оглянув лікар і призначив необхідні дослідження. Як правило, для визначення паразитів вивчають кал, але одноразове дослідження з негативною відповіддю може бути неінформативно. Врахуйте, що багато тривожні симптоми, часто прийняті за сигнали про наявність глистів, говорять про більш складних прихованих захворюваннях, тому консультація з ветеринаром дуже важлива.
2
Проводите дегельмінтизацію собак 1-2 рази на рік і окремо перед постановкою щеплень, якщо з моменту останньої профілактики пройшло більше півроку. Так як прищеплювати тварина, заражене паразитами, не просто марно, але й небезпечно, обов'язково проведіть необхідні процедури під контролем лікаря за 2 тижні до вакцинації. Збільште число профілактичних заходів до 1 разу на квартал, якщо собака входить до групи ризику зараження гельмінтами, наприклад, в її раціоні часто присутні сирі риба, м'ясо і субпродукти, вона поїдає на вулиці фекалії або покидьки в місцях утилізації харчових відходів.
3
Ніколи не проганяйте глистів собакам в період вагітності і під час лактації. Якщо запланована в'язка, проведіть профілактику не пізніше, ніж за два тижні до цієї події. Новонародженим цуценятам дозволена дегельминтизация віком від 21 дня.
4
Купуйте спеціальні препарати в зоомагазинах та ветеринарних аптеках. Пам'ятайте, що покупка ліків на ринках і «з рук» може привести до негативних наслідків для вашого вихованця. Підроблені або прострочені препарати провокують отруєння тварин, іноді приводячи до летального результату.
5
Строго дотримуйтесь приписами інструкцій до пігулок і краплях від глистів. Перед застосуванням ліків зважте собаку, щоб розрахувати найбільш точне дозування: навіть незначне збільшення дози може викликати сильну інтоксикацію, особливо у тварин дрібних порід. Щоб знищити не тільки дорослих особин паразитів, але і глистів, знову виведених з відкладених яєць, повторіть операцію через 10-14 днів.
6
У разі сильного зараження глистами собак, а особливо цуценят (наприклад, вихованця нудить паразитами, черви в калі видно неозброєним оком), обов'язково зверніться до фахівця. Тварині можуть знадобитися крапельниці і додаткові обстеження.