Як зробити гарне фото безкоштовно. безкоштовно зробити фото красивим.

Фотографія дозволяє відобразити на пам'ять будь-які моменти вашого життя, а фотоапарат є універсальним інструментом для створення як звичайних повсякденних знімків, так і справжніх творів мистецтва, що мають високу цінність в галузі художньої фотографії. Багатьох людей, які захоплюються фотографією, цікавить, як створювати по-справжньому красиві і професійні знімки, що претендують на художність.
Інструкція
1
Пам'ятайте про те, що фотографія, як і картина, вимагає продуманої композиції. Ніколи не фотографуйте бездумно - ретельно продумуйте кожен кадр, щоб в поле зору об'єктива не потрапило нічого зайвого.
2
Композиційна структура вашого кадру повинна бути опрацьована аж до дрібниць. Деталі, передній план, задній план, різні дрібниці - все це важливо для підсумкового сприйняття фотографії. Ви можете змінити точку зору на композицію, якщо злегка зміните ракурс камери під час зйомки.
3
Фотографуйте так, щоб головний об'єкт виділявся на фотографії і не зливався з фоном. Велику увагу приділіть світлу - залежно від того, природне світло ви використовуєте або виставляєте штучне освітлення, фотографії можуть вийти з абсолютно різною атмосферою.
4
Будуйте кадр так, щоб в нього не потрапляло занадто багато порожніх просторів. Заповнюйте порожні простору деталями - наприклад, якщо ви фотографуєте небо, зробіть так, щоб в кадр потрапили гілки дерев.
5
Дотримуйтесь пропорції і правила перспективи. Фотографуйте будівлі строго горизонтально, а портрети людей знімайте так, щоб об'єктив знаходився на рівні грудей і талії людини. Фотографуючи людей, завжди фокусуйте камеру на очах.
6
Фотографування дітей і тварин часто здається фотографам складним заняттям - щоб їх фотографії виглядали красиво і природно, опустіться з камерою до землі, щоб лінія горизонту не проходила через голову дитини або тварини.
7
Фотографуючи людей, намагайтеся формувати композицію кадру так, щоб частини тіла людини не були обрізаними. Фотографуйте людей у вільних і природних позах, уважно стежте за тим, як будуть виглядати фонові об'єкти позаду фотографованих вами особистостей.
8
Намагайтеся компонувати кадр так, щоб він був максимально гармонійним.