Як роздрукувати лист.

Необхідність в паперових копіях електронних листів хоч і рідко, але все ще буває. І хоча зміст виразу «розпечатати лист » сильно змінився з тургеневских часів послань з сургучевими печатками, проте, така команда є в списку гарячих клавіш кожної операційної системи.
Інструкція
1
Якщо ви використовуєте який-небудь з публічних поштових сервісів, то відкривши лист , пошукайте посилання на його друкований варіант. Зазвичай таке посилання забезпечена значком принтера. Наприклад, в сервісі mail.ru вона знаходиться поряд з посиланням «Видалити» і ніякого напису в неї немає, є тільки маленька піктограма з зображенням принтера. А в сервісі gmail.com ця посилання розміщене у правій від письма колонці і, крім значка принтера, має напис «Друкувати все».
2
Після того, як ви натиснете посилання, відкриється нове вікно з текстом повідомлення. В цьому вікні, спеціально призначеному для друку, не буде нічого зайвого - тільки тема повідомлення, адреси відправника і одержувача, дата і текст листа. Правда іноді поштові сервіси додають в друкований варіант ще і свій логотип.
3
Багато безкоштовні email-служби вміють разом з відкриттям друкованого варіанту в новому вікні автоматично запускати і стандартний діалог друку вашої операційної системи. Наприклад, при друку листи в gmail.com так і відбувається. Якщо ваш поштовий сервіс цього не вміє, то доведеться самостійно відправити лист на друк - виберіть в меню браузера пункт «Друк» або просто натисніть клавіші CTRL + P.
4
У стандартному діалозі друку вам потрібно вибрати принтер (якщо їх декілька) та натиснути кнопку «Друк». Зрозуміло, принтер потрібно включити і забезпечений необхідною кількістю аркушів паперу.
5
Якщо ж ви використовуєте яку або програму, встановлену у вашому комп'ютері (поштовий клієнт), а не веб-сервіс, то попередньої підготовки листа до відправки на друк не потрібно. Відкривши потрібне електронне повідомлення, виберіть у меню пункт «Друк» або натисніть значок принтера. Гарячі клавіші CTRL + P закріплені за командою відправки на друк практично в кожній прикладній програмі, включаючи поштові клієнти - можете скористатися ними.