Як побудувати в будинку сходи. ідеальні розміри сходів в будинку.

Драбину в домі можна зробити своїми руками. При цьому увагу потрібно звертати не лише на зовнішній вигляд, але і на функціональне призначення. Зроблена своїми руками сходи повинна бути зручна при спуску і підйомі.
Інструкція
1
Для початку потрібно зайнятися розрахунком рівня нахилу сходів. В приватних будинках цей кут повинен бути не більше 45 градусів. У сходи даний кут повинен бути скрізь однаковим. Якщо зробити більш круту конструкцію, то простір буде зекономлено, однак такі сходи навряд чи буде зручна у використанні. Самим ідеальним вважається кут нахилу від 26 до 35 градусів. Не можна забувати і про висоту ступенів: вона не повинна відрізнятися. Оптимальна висота - 15-18 сантиметрів. При проектуванні потрібно враховувати такий важливий фактор, як ширина сходів. Вона повинна бути більше 70 сантиметрів. Якщо ви маєте достатню площу, то краще робити сходи ще більш широкою.
2
До виготовлення сходів своїми руками потрібно підійти відповідально. Після того як точно визначені тип і розміри сходів, потрібно зайнятися прорахунком розміру в отворі міжповерхових перекриттів. Даний показник безпосередньо залежить від виду сходової конструкції.
3
Для того щоб закріпити сходи, потрібно використовувати спеціальні кріплення, які виконуються з міцного металу. Якщо конструкція встановлюється не поруч з несучою стіною, то кріпити потрібно і знизу, і зверху. Щоб повністю забезпечити безпеку, потрібно встановити поручні. Між спицями відстань повинна бути менше 15 сантиметрів. Висота перил розраховується індивідуально, але вона повинна бути не менше 85 сантиметрів.
4
Створювати драбину своїми руками досить складно. В цій справі краще всього використовувати сучасні технології, що дозволяють створювати шедеври. Самостійне виготовлення сходів є дуже відповідальним заняттям, тому необхідно уважно проводити вимірювання і точно розраховувати розміри.