Як промити собі мізки. Як замінити собі мозок.

Навчання, робота, постійні стреси, погана їжа і екологія, погана погода, бруд на вулицях і хами в автобусах, зростаючі ціни, зла квартирна хазяйка, що зламався комп'ютер, проблеми з шлунком, невдачі в особистому житті, - все це гнітить сучасної людини, притискає його до землі разом з його багатостраждальними мізками, які так засмічуються, що нічого кращого не залишається, окрім як їх промити.
Інструкція
1
Спробуйте зайнятися спортом. Приберіть зі свого розпорядку дня (якщо, звичайно, такий є) всі непотрібні пункти кшталт "пограти в комп'ютерну гру" (переважно для сильної статі) або "ще раз перефарбувати нігті" (переважно для підлоги прекрасного). Вийдіть на свіже повітря, вставте у вуха навушники з улюбленою музикою і біжіть, куди очі дивляться. Збільшувати швидкість бігу і відстань потрібно поступово, щоб ваш організм не перевтомився. Фізичні навантаження необхідні, щоб мізки краще працювали, як це не парадоксально.
2
Кардинально поміняйте своє життя. Якщо ви вважаєте, що у вас в голові поселилася якась дурь, від якої мізки необхідно очистити, то швидше за все вона прийшла звідкись ззовні. Встаньте раніше, прийміть холодний душ і на свіжу голову подумайте, що б це могло бути: ваше оточення, ваша навчання, ваша робота, квартира, пережитки молодості? Коли наметете передбачувані джерела зла, спробуйте прибрати їх від себе, ізолювати на час. Може бути, ви просто запрацювались або занадто багато пили, сидячи у себе в квартирі. Найскладніше буде з оточенням. Від людей так швидко не відмовишся, так просто не отвернёшься; спробуйте по можливості пом'якшити цей процес і в жодному разі не відмовляйтеся від людей зовсім. Вони, як не як, ваші друзі.
3
Найчастіше дурь буває пов'язана з комплексами. Так, промити мізки іноді хочеться дівчатам, які занадто скрупульозно підходять до свого зовнішнього вигляду або, навпаки, абсолютно не приділяють йому увагу. У першому випадку буде страх здатися на публіці "не в формі", в іншому - нездоровий пофігізм і халявне ставлення до власної персони. І ту, й іншу дурь можна вибити походом до професійного стиліста, психолога або просто здобуттям нових друзів, мислячих інакше, або отриманням нових знань, які дозволять з іншого боку подивитися на давно знайомі речі.
4
Дурь з голови можна вибити і культурним збагаченням. Тут вже потрібно відштовхуватися від того, яка саме дурь засіла у вас в мізках. Якщо ви самі не знаєте, проведіть соціологічне опитування серед рідних і знайомих. Починайте складати стратегію прочищення мізків: читайте більше книг, таких, які ви раніше навіть не відкривали; дивіться інші фільми, розширте своє коло знайомств, знайдіть собі нові захоплення, які допоможуть відволіктися. Тут багато що залежить від вашої сили волі: звичка, як кажуть, - друга натура, і позбутися її, замінивши її новою, буде дуже непросто.
5
Хоч ви і хочете промити собі мізки самі, без допомоги ближнього тут навряд чи обійдешся. Але знайти потрібно такого ближнього, який розділяє ваш погляд на речі ("Так, тобі точно потрібно мізки -то промити!") І не є прихильником жорстких заходів у вихованні ("В армію його послати, там- то вже точно всю дурь з мізків повибьют! "). Найчастіше кращими помічниками бувають найкращі друзі, дівчина чи хлопець, а також зовсім незнайомі спочатку, випадково зустрінуті люди. З останніми будьте обережні: людина може позначитися вашим гуру і наставником, маючи в голові одну мету: поцупити ваш гаманець з грошима.