Як зробити вдома фонтан. Як зробити насос для фонтана.

На жаль, не багато хто з нас можуть дозволити собі жити у величезному особняку з невеликим фонтаном у величезному холі. Однак розкоші час від часу хочеться всім. Так що багато хто замислюється про придбання невеликого фонтанчика навіть в квартиру. Але це виріб все ж не дешеве. А чи можна зробити фонтан своїми руками? Дійсно, можна.
Вам знадобиться
  • Ємність для фонтану, клей, акваріумна помпа, невеликий шматок шланга, поліетиленова плівка, керамзит, кілька великих каменів для підставки, черепашки та декоративні камінчики, велика раковина. Так само можна використовувати для оформлення фонтану грунт різних кольорів та інші матеріали на ваш смак.
Інструкція
1
Підберіть ємність для фонтану. Головне, щоб вода не могла з неї витекти. Зробіть в обраній вами ємності отвір для шланга. Саме з неї витікатиме вода. Закріпіть шматок шланга на помпі. Простежте, щоб ніщо не заважало воді протікати по ньому. Встановіть вийшла конструкцію на дно ємності.
2
Рівномірно розрівняйте керамзит по дну ємності, закривши при цьому помпу. Накрийте все поліетиленовою плівкою. В плівці має бути отвір, через яке можна буде вивести шланг. Укладіть зверху декоративний грунт.
3
Склейте поставку для раковини з великих каменів. Пам'ятайте, що клей повинен бути водостійким, а через підставку повинна бути можливість протягнути шланг. Встановіть підставку, потім встановіть раковину на підставку. Кінець шланга вставте в пророблений раніше отвір.
4
Покладіть декоративні матеріали: це можуть бути красиві камені або черепашки. Ви можете використовувати абсолютно будь-яку прикрасу, яке вам до душі. Залийте в ваш фонтан воду. Вода повинна повністю покривати помпу, але при цьому не підноситися над рівнем грунту. Увімкніть помпу в розетку.
Зверніть увагу
Так як вода буде постійно випаровуватися, її доведеться щотижня підливати в ваш кімнатний фонтанчик.
Корисна порада
Якщо кінець шланга занадто сильно стирчить, то краще його обрізати.