Як зробити крила на фото.

Оригінальний фотомонтаж здатний перетворити фотографію, створивши кардинально новий вигляд, відповідно до будь побажаннями. Якщо ви мрієте побачити себе в образі ангела, можете намалювати ангельські крила в фотошопі, щоб згодом накласти одне зображення на інше і отримати красиву і романтичну фотографію.
Інструкція
1
Для початку створіть новий документ з чорною заливкою. Відкрийте палітру Layers і створіть новий шар (Create a new layer). Після цього намалюйте на новому шарі подовжений вузький трикутник зліва направо, використовуючи інструмент Rectangular Marquee Tool. Виберіть на панелі інструментів заливку (Fill) і залийте клин білим кольором. Потім виберіть у меню Select пункт Deselect.
2
Відкрийте меню Image і виберіть опцію Rotate Canvas Arbitrary, вказавши поворот клина на 20 градусів. До поверненому клину застосуєте фільтр Stylize> Wind в меню. Налаштуйте фільтр вітру так, щоб його напрямок був налаштований на параметр From the left. Застосуйте один і той же фільтр двічі до білого клину.
3
Відкрийте меню Image і поверніть клин назад на 20 градусів, а потім знову двічі застосуєте до нього фільтр Wind. Скопіюйте даний шар чотири рази за допомогою функції Duplicate Layer, а потім використовуйте опцію з меню Edit Free Transform, щоб зменшувати в довільному порядку скопійовані верстви, формуючи повітряні пір'я.
4
Зменшуйте і змінюйте напряму «пір'я», щоб вони почали нагадувати напівпрозорий віяло. Фоновий шар відключіть, а потім об'єднайте шари з «пір'ям», вибравши в меню Layer опцію Merge Visible. Увімкніть назад видимість чорного фонового шару.
5
Тепер створіть новий шар і намалюйте ще один клин за допомогою Rectangular Marquee Tool, на зразок першого, направляючи його в протилежну сторону від крайньої точки попереднього клина. Залийте його білим кольором за допомогою інструменту Fill.
6
Повторіть всі вищеописані дії з дублюванням шару і трансформацією пір'я другого крила. Об'єднайте шари і відкрийте меню Filter, а потім виберіть фільтр Distort> Wave. Число генераторів встановіть на 1. Довжину хвилі відредагуйте, змінюючи її показники, поки результат не здасться вам підходящим. Скопіюйте шар з крилом і об'єднайте його з попереднім.
Багато замислювалися про те, як додати собі на фотографії ангельський вид або ж навпаки, показати диявольську іскорку. Самий простий і швидкий спосіб - це використовувати кисті для фотошопа. Але якість таких крилець, м'яко кажучи, бажає залишати кращого. Тому варто скористатися іншим варіантом.
Інструкція
1
Зайдіть в меню «Файл» і створіть новий документ. Розмір вибирайте за своїм бажанням, але все ж для зручності розмір бажаний не дрібний. Залийте нижній шар чорним кольором. Для цього скористайтеся інструментом «Заливка».
2
Створіть новий шар. Виберіть в панелі інструментів «Прямолінійне ласо». З його допомогою малюйте клинчик - так, щоб гострий кінець дивився вправо. Далі залийте намальовану фігуру білим кольором. Зайдіть в меню «Виділення» -> «Скасувати виділення». Далі в меню «Редагування» виберіть пункт «Вільна трансформація» і поверніть клин приблизно градусів на 20. Натисніть Enter.
3
Виберіть "Фільтр" -> "Стилізація" -> «Вітер». Поставте прапорець у параметрі «Зліва». Цей фільтр застосовуйте стільки раз, скільки буде потрібно для досягнення результату, в залежності від величини зображення. Потім знову застосуйте довільне трансформування і поверніть рисунок вже на 40 градусів в протилежну сторону. Знову застосуйте фільтр вітер чотири рази. Поверніть клин в початкове положення, використовуючи довільну трансформацію. Знову застосуйте фільтр вітер, але вже два рази. Перемістіть вийшло пір'їнка вгору і скопіюйте шар чотири рази. Сенс полягає в тому, щоб розмістити ці пір'я у вигляді віяла. Для цього також використовуйте вільну трансформацію. Перо на кожному шарі поставте в певну позицію. Після цього відключіть видимість нижнього шару і склейте всі попередні шари, вибравши пункт «Об'єднати видиме». Знову зробіть видимим нижній шар.
4
Скористайтеся інструментом «Прямолінійне ласо» і намалюйте такий же клинчик під кутом до вашого крилу. Гострий край повинен дивитися в протилежну сторону - вліво. Створіть новий шар, залийте клин білим і не забудьте видалити виділення. Застосуйте фільтр вітер три рази. Повторіть це процедуру до досягнення потрібного результату. Склейте шар з пір'ям. Для того щоб додати колір пір'ю, перейдіть в меню «Зображення» -> «Тон/Насиченість». Поставте галочку на пункті «Тонування» і виберіть більш темний колір. Це необхідно для зручності.
5
Зайдіть в меню «Фільтр» і виберіть «Спотворення» -> «Хвиля». Поставте число генераторів 1, інші ж числа підберіть індивідуально для вашого зображення. Через меню «Тон/Насиченість» поверніть крилу білий колір. В меню «Зображення» встановіть режим «Градація сірого». Далі виберіть «Зображення» -> «Режим» -> «Індексовані кольори». Тут же зайдіть в таблицю кольорів і встановіть абсолютно чорне тіло і натисніть OK. Крило готово.