Як зробити жайворонка з паперу.

Історія мистецтва паперопластики обчислюється століттями, і зараз вироби з паперу стають як ніколи модними в силу своєї оригінальності, невисокій собівартості, доступності будь-якому віку. Дітям дуже подобається творити з паперу орігамі. Та й немає, напевно, таких дорослих, хто б у дитинстві не складав конвертики, кораблики і т.д. Це заняття розвиває нейрогуморальні і моторні реакції, адже працюють дитячі пальчики, де сконцентровано безліч нервових закінчень. Втім, в естетичному складанні паперу немає нічого складного. Кожен може спробувати зробити пташку, наприклад, жайворонка.
Вам знадобиться
  • Квадрат паперу і схема. Папір може бути чисто білій, може бути кольоровою або кольоровий тільки на одну сторону. Для точного виконання можна скористатися спеціальною схемою орігамі.
Інструкція
1
Отже, є лист паперу строго квадратної форми. Почніть робити три згину базової квадратної форми.
2
Однаково працюйте з однією стороною і з іншого, слідуючи схемою. Закінчивши роботу з «обличчя», перевертайте саморобку і точно такі ж маніпуляції робили із зворотного боку.
3
Кожен вигин гарненько загладжуєте, щоб кожен контур був чітким і конкретним. Ніяких невпевнених ліній, переломів, зміни напряму. Закінчивши оформляти краю, рухайтеся до центру. В цій частині виходить найменшу кількість ліній. Натискаючи на центр вийшла фігурки, витягніть з обох сторін ніс і хвіст жайворонка.
4
Довільно сформуйте ніс (дзьоб) птиці і розправте хвіст. От і все. Нічого складного, а все ж мистецтво.
Зверніть увагу
Гарненько загладжуєте згини чіткими впевненими рухами, щоб форма добре фіксувалася і кінцевий результат роботи виглядав акуратно.
Корисна порада
Працювати можна і за звичайнісінької серветкою, але спочатку має бути практика і навички. Тому для новачків краще користуватися спеціальним папером для орігамі або просто звичайною офісної папером.