Як зробити клітку для курчат.

Для виготовлення переносної клітки для курчат треба розкроїти на три частини відрізок зварної оцинкованої сітки. Потім акуратно загнути всі гострі кінці дротиків і зібрати з отриманих частин коробку. Але можна обійтися і великою коробкою з-під холодильника.
Вам знадобиться
  • 485 см зварної оцинкованої сітки, кусачки, плоскогубці, 50 см алюмінієвого дроту.
Інструкція
1
Розкрій сітки. Весь відрізок сітки ділиться на 3 частини: довжиною 200 см, довжиною 190 см і довжиною 95 см. Необхідно плоскогубцями загнути всі гострі кінці дротиків в місцях розрізів. Один відрізок довжиною 200 см і шириною 100 см використовуватиметься як дах.
2
Решта шматки розрізають по горизонталі навпіл так, щоб вийшло 2 шматки розмірами 190х45 см та два шматки розмірами 95х45 см. З них збирається коробка без дна розмірами 190х95х45 см. З'єднуються між собою шматки скрутками алюмінієвого дроту вільно так, щоб складався, прямокутна конструкція легко могла трансформуватися в пластину.
3
Дах кладуть на коробку і просто прив'язують шпагатом по периметру в декількох місцях так, щоб не було явних отворів для проникнення кішок. Таку клітку можна легко переносити з одного місця на інше, навіть не виймаючи з неї курчат . Частина даху і бічних стін потрібно драпірувати поліетиленовою плівкою і будь світлою тканиною для захисту від занадто гарячого сонця і вітру з дощем.
4
Клітка для курчат для вирощування під лампою. Найпростіша клітка - це модернізована картонна коробка, в яку був упакований великий телевізор або холодильник. Висоту коробки роблять не більше 45 см, щоб вона могла увійти в вольєр з оцинкованої сітки. На дно коробки стелиться шматок поліетилену за розміром дна і насипаються тирсу або стружка, ставиться глибока тарілка. Береться будь товстостінний скляний плафон з рівним дном від світильників для вуличного освітлення. В нього опускається звичайна лампа розжарювання потужністю 99 Вт, але не до дна, а так щоб висіла. Вся ця конструкція встановлюється в тарілці. Лампа завжди повинна бути включена, адже вона потрібна не стільки для освітлення, скільки для обігріву.
Корисна порада
Для чого потрібна клітка для курчат? Щоб не розбіглися, так як потім їх неможливо зібрати; для захисту курчат від кішок, ворон, сорок і хижих тварин, що живуть проти волі власника в його сараї. Значить, клітина повинна бути прозора для сонця і вітру, мати таку ж прозору дах, невелика вага і розміри, що дозволяють встановлювати її в сараї і давати повну безпеку своїм мешканцям; Всім цим вимогам задовольняє складна клітка для курчат, виготовлена з зварної оцинкованої сітки з розміром осередки 16х24 мм і діаметром дроту 2 мм. Така сітка використовується для вирощування молодняка на птахофабриках. Випускається в рулонах або картах. Висота рулону 99 см. У будь-якому магазині вам від рулону відріжуть шматок потрібної довжини.