Як зробити імітацію каміна самому.

Багатьом хочеться, щоб в їхньому будинку було вогнище в класичному розумінні цього слова - камін. До всього іншого, він може візуально розширити приміщення і зробити його надзвичайно затишним. Однак побудувати камін може дозволити собі далеко не кожен. Ніяк не можна в звичайній квартирі створити всі умови для нормального функціонування каміна . Тому припадати обходитися не сьогоденням вогнем, а тільки лише імітацією оного.
Вам знадобиться
  • Металевий профіль, гіпсокартон, саморізи, шпаклівка, оздоблювальні матеріали, решітка і свічки.
Інструкція
1
Визначте, в якому конкретно місці квартири перебуватиме ваш фальшкамін. Виміряйте, камін якого розміру можливо там встановити. Створіть ескіз вашого майбутнього каміна . Пам'ятайте, що краще спочатку продумати кожну дрібницю, ніж пізніше розмірковувати, як щось виправити.
2
Розрахуйте, яка кількість матеріалів може знадобитися на будівництво каміна і придбайте їх. Потім створіть каркас каміна з металевого профілю. Обшийте каркас гіпсокартоном. Для цього виріжте листи потрібної форми і прикріпіть їх до каркаса саморізами. Закладіть все отримані шви шпаклівкою.
3
Займіться оформленням каміна . Для цього можна використовувати найрізноманітніші матеріали: плівку, оздоблювальну плитку, зроблену під камінь, дерево. Дайте волю своїй фантазії і створіть такий виріб, яке саме вам буде до душі. Закріпіть камін біля стіни саморізами. Оформіть жаровню. Для цього покладіть на дно каміна чорну решітку, зверху покладіть дрова.
Зверніть увагу
Пам'ятайте, що якщо ви вирішили використовувати для оформлення каміна свічки, то необхідно використовувати вогнестійкі, незаймисті матеріали для декорування внутрішньої його частини.
Корисна порада
Якщо ви хочете милуватися живим вогнем, то жаровню можна оформити за допомогою свічок.