Як зробити костюм птиці. Костюм птиці своїми руками.

Як часто батьків перед святами спантеличують проблемою - зшити дитині костюм . Ну наприклад костюм птахи. Звичайно, можна такий маскарадний костюм і купити. Але зроблений вашими руками, він буде виглядати більш оригінально і самобутньо.
Вам знадобиться
  • Сукня або сарафан оранжевого кольору, багато декоративних пір'я жовтого кольору, 15 клаптиків тканини 15х10 см, жовтий шовкову хустку, аплікації з паперових пір'я, нитки, клей.
Інструкція
1
По-перше, виберіть основу для костюм а. Це може бути сукня оранжевого кольору. Все плаття обшийте жовтими декоративними пір'ям, пришиваючи їх за кінчик пера. Робіть роботу не поспішаючи і акуратно.
2
По-друге, з клаптиків тканини зробіть хвостик (щоб він надовго залишився пишним, накрахмальте його). Довжину хвостика ви визначаєте самі, але краще якщо він буде не надто короткий і не дуже довгий. Потім на низ сукні вам потрібно приклеїти аплікації з паперових пір'я, які треба зробити заздалегідь.
3
Наступний етап - зробіть невеликий чубчик з декоративних пір'я і вставте його у волосся вашої пташці. Якщо зачіска у пташки коротка, чубчик можна прикріпити за допомогою неведімок. У висновку накиньте на плечі хустку, і у вас вийде маленький жовтенький курча.
Зверніть увагу
Такий же костюм можна зробити і для хлопчиків, відповідно, основою для цього наряду повинні бути сорочка і штани. Але пам'ятайте, що для когось би цей костюм не призначався, робити треба його дуже акуратно і з любов'ю, бо вашій дитині захочеться бути найкрасивішою птахом на святі, наприклад павичем, але не сірим горобцем.
Корисна порада
Дитячий костюм птиці можна прикрасити сріблястими паєтками, щоб він не зливався в помаранчевих і жовтих відтінках. А ніжки прикрасити бахромою з клаптиків тканини.