Як зробити костюм квітки.

Навіть в домашній обстановці можна зробити костюм квітки без зайвих витрат і особливих труднощів. Костюм повинен виглядати барвистим, виразним і яскравим. Для спрощення завдання, його можна запозичувати з репродукцій ілюстрацій, малюнків, картин і карикатур.
Вам знадобиться
  • Сукня або сарафан однотонного кольору, нитки відповідного до плаття кольору, ободок, дрібні паперові квіти, 10 клаптиків тканини яскравих кольорів розміром 35х15, стрічечка, клей, картонні пелюсточки.
Інструкція
1
Для початку зробіть пелюстки для вашого квіточки. Вирізуйте з приготованих клаптиків 35х10 см пелюстки. Потім навертає нитками на стрічечку ваші яскраві пелюсточки так, щоб край кожної пелюстки лягав на інший. У вас вийде пишна спідничка.
2
Оскільки основою вашого маскарадного костюм а послужить злегка розкльошені однотонне плаття або сарафан світлого кольору, то ви повинні закріпити поверх сукні спідничку на стрічці.
3
Наступний етап: вам необхідно накрахмалить спідницю до бажаного результату, причому досить сильно. Так само вам потрібно прикрасити верх і рукава сукні, ви приклеюєте маленькі паперові квіточки так, щоб ні одне містечко на плаття не здавалося нудним і порожнім.
4
Не забудьте прикрасити головний убір. Візьміть пластиковий обруч для волосся і закріпіть пелюстки обраного вами квітки з картону. Закріплюйте їх по всьому обручу.
Зверніть увагу
Зверніть увагу, що роблячи карнавальний костюм квітки, ви виготовляєте його для дитячого свята, який повинен залишитися в спогаді дитини яскравим, барвистим і веселим.
Корисна порада
Приклеюючи дрібні паперові квіти на платті, не вживайте багато клею. Досить крапельки на одну квіточку, що допоможе уникнути патьоків і плям на сукню. І ще, вибираючи колір тканини для костюма, зверніть увагу не тільки на яскравий колір матеріалу, а й на його якість, щоб дитині було комфортно в цьому вбранні.