Як побудувати стіни.

Досить часто люди займаються переплануванням своїх квартир. Справа ця непроста. Перепланування може бути виконана шляхом зведення перегородок і стін. Саме про них ми і розповімо в даній статті.
Інструкція
1
Для початку потрібно зрозуміти, що ви хочете мати у підсумку. Іноді можна обійтися простий перегородкою, в інших випадках буде потрібно щось більш серйозне. Також відразу необхідно визначитися, чи будете ви робити теплоізоляцію чи ні. Стіни можуть мати арочний отвір. Досить часто люди встановлюють розсувні двері або двері, які йдуть всередину стін.
2
Перегородка з гіпсокартону і гипсоволоконних листа найкраще підходить для створення криволінійних поверхонь. З таких листів можна легко зробити різні ніші, арки, колони і т.д. Вони відрізняються зручністю монтажу. Такі перегородки не вимагають оштукатурювання. У такій перегородці легко можна розмістити електричну, телефонний та інтернет-проводку, антенний кабель. Однак у цієї перегородки є й недолік. До неї неможливо кріпити важкі предмети. Вирішити дану проблему можна використанням облицювання в два аркуші з кожного боку, а в закладці потрібно використовувати дерев'яний брус з металевими П-подібними стійками каркаса перегородки.
3
Досить часто люди будують перегородки з цегли. Така перегородка вважається самою традиційною. Для квартири краще всього використовувати керамічний, повнотіла або пустотіла цегла. Повнотіла цегла потрібно використовувати при зведенні перегородки, на якій планується навішувати щось важке. В стіні досить просто можна облаштувати нішу, арки і т.п. Після зведення перегородки обов'язково потрібно займатися обштукатурюванням поверхні. Потім здійснюється остаточна обробка.
4
Великою популярністю користується перегородка з газосилікатних та пінобетонних блоків. Такого виду перегородку можна звести набагато швидше, ніж цегляну. Покриття також вимагає штукатурення.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=Mh1IEoTd_Pg
Якщо ви вирішили зробити перепланування приміщення, то обов'язково виникне необхідність у створенні перегородок. Внутрішні перегородки можна легко звести своїми руками, потрібно лише вміти правильно виконувати примикання кладки до інших конструкцій приміщення.
Інструкція
1
Для створення несучих стін можна застосувати так звані гладкі перегородкові блоки. Якщо несуча стіна виконана з пустотілих цеглин, які мають вертикальні щілини, то анкерная зв'язок може бути закріплена в ній за допомогою ін'єкційних дюбелів. Ці дюбелі представляють собою пластикову сітчасту гільзу. Вставляється вона в отвір, який заздалегідь просверливается в цеглі. На завершення проводиться заповнення розчином або ж іншим твердеющим складом.
2
Для влаштування перегородок часто використовують силікатні блоки. У них є паз і гребінь. З'єднуються вони один з одним тонким шаром розчину. Щоб з'єднати їх з несучою стіною, необхідно застосувати відповідні анкери.
3
Також можна звести перегородку з поробетона гладких блоків, плит і цілих стінових елементів. Поєднання цих матеріалів з несучою стіною виконується за допомогою анкерів. Воно має бути виконано встик. Особливу увагу варто приділити з'єднувальним і деформаційних швах, які є у стін і стелі. Їх потрібно заповнити монтажною піною.
4
Також добре підходить для цієї мети мінеральна вата, склотканина або стрічка з пінополістиролу. Перегородчасті блоки потрібно ставити безпосередньо на чорний підлогу. Попередньо нанесіть на нього шар розчину.
5
У підсумку, перегородка буде в нижній частині контактувати з укладається на чорний підлогу ізоляцією. Між перегородкою і підставою необхідно залишити деформаційні шви. З'єднувальний шов, який є між перегородкою і несучою стіною, можна заповнити смугою зі склотканини. Після цього проводиться забивання тонким шаром шпаклівки.
6
Також варто звернути увагу на з'єднувальний шов, який є між перегородкою і стелею. Для його забивання знадобиться смуга пінополістиролу, а також монтажна піна. Роботу необхідно виконувати акуратно.