Як обладнати місце.

Місце - це частина простору, призначена для вирішення поставлених задач. Правильно організований простір - це іноді 50% на шляху до поставленої мети. Обладнання кожного місця має свої особливості. Але є деякі загальні питання, від яких можна відштовхнутися.
Інструкція
1
Перше питання, на який вам потрібно відповісти при обладнанні якогось місця, буде «Для чого це місце? Що тут буде відбуватися? »Подальші дії залежатимуть від відповіді. Це може бути волейбольний майданчик, місце для ігор малюка, місце для паркування машини.
2
Розрахуйте необхідну площу. Якщо це волейбольний майданчик, то місця повинно бути багато, в квартирі вона не поміститься. А от місце для малюка в квартирі обладнати цілком реально.
3
Щоб місце було функціональним, розташуйте там тільки потрібні речі. Подумайте, що на цьому місці буде робити людина або річ, що йому потрібно для роботи, або, навпаки, для відпочинку. Якщо це місце для гри з дітками, то там повинні бути іграшки, а шафа з посудом там ні до чого. У гаражі можуть бути запчастини, а дитячі іграшки виявляться зайвими.
4
Не забудьте, що на робочому місці людині повинно бути комфортно. Якщо робота сидяча - требуется комфортний стілець, якщо це робота для господині на кухні - все повинно бути під рукою. Дуже важливою складовою для людини є освітлення. Якщо це можливо, розташовуйте робоче місце біля вікна. Забезпечте його повноцінним освітленням, коли за вікном стемніє.
5
Продумайте дрібниці. В ідеалі передбачити все неможливо: при «запуску» місця все одно спливають деякі недоробки. Якщо ви збираєтеся поставити «тут» стіл і комп'ютер, подумайте, наскільки буде зручно підключити його в цьому місці до харчування. В кімнаті для малюка поставте коробку, куди можна буде збирати іграшки.
6
Якщо ви обладнаєте місце, де знаходитимуться клієнти (наприклад, манікюрний салон або кабінет туристичного агентства), продумайте все для забезпечення їх комфорту. Поставте себе на місці клієнта. Їхні враження, що складаються на основі зовнішнього вигляду і внутрішніх відчуттів, - запорука вашого успіху.
Корисна порада
Якщо у вас мало досвіду, і ви не впевнені, що все продумали, порадьтеся з тими, хто обладнав схоже місце.