Як прокласти проводку в квартирі.

Простота сучасних благ життя дозволяє власноруч встановити їх у свій будинок. Проводка не є винятком. При бажанні дану процедуру можна виконати самостійно в досить короткий термін. І, що важливо, будь-яких професійних знань вам не буде потрібно. Все, що вам дійсно буде потрібно - це всього лише короткий інструктаж по даній процедурі.
Інструкція
1
Почніть з проектування проводки. Накресліть схему, на якій детально вкажіть, де проходитимуть дроти, де повинні бути встановлені виходи, запобіжники і все інше. Виберіть оптимальне місце для установки головного генератора, лічильника і перехідників. Намагайтеся прокласти цю систему цілком на вході в будинок. Так вам буде простіше. Прокладайте якнайменше проводки через приміщення підвищеної вологості, тобто ванну і кухню.
2
Розрахуйте необхідну кількість матеріалів. Залишайте кілька сантиметрів на той випадок, якщо вам не вистачатиме спочатку передбачуваної довжини. Надлишок дроту ви завжди зможете прибрати.
3
Купіть спеціальне обладнання з ізоляцією для монтажу проводки, а також викрутку-індикатор для виявлення напруги - вона вам точно не завадить.
4
Уникайте зіткнення з водою при монтажі проводки. При появі поту намагайтеся його видаляти як можна скоріше.
5
Думайте про захист живуть в будинку в першу чергу, тому, коли з'являється необхідність зробити стикування проводів, виконуйте ретельну ізоляцію, а при можливості використовуйте захисну сполучну коробку. Під час цього процесу переконайтеся, що поруч немає дітей.
6
Викликайте електрика, як тільки всі підготовчі процедури будуть виконані. Самим вам виконувати загальне підключення не можна, так що цю процедуру все-таки доведеться тільки спостерігати. Після того як електрик завершить перевірку і підключить струм, проводка офіційно готова до роботи.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=nun1yRWznjo