Як розставити меблі в будинку.

Якщо ви хочете наповнити свій заміський будинок нової меблями і створити в ньому затишний інтер'єр, який не поступається міському, то у вас може виникнути ряд питань. Наприклад, з чого почати операцію з перевтілення. Насправді облаштування заміського будинку мало відрізняється від аналогічної процедури в міській квартирі, але є пара речей, які варто врахувати.
Інструкція
1
Не бійтеся робити меблі на замовлення. Подібна меблі не поступається за якістю заводської (а іноді і виявляється навіть краще), але при цьому надає вашому інтер'єру оригінальність і неповторність. Наприклад, замовте кухонний набір під вашу кухню. Зробіть її максимально привабливою і функціональної для господині.
2
Купуйте речі, які можна поставити в кути. Це допоможе вам заощадити центральну частину кімнати для ігор, або щоб покласти на підлогу м'який шикарний килим. У вашій вітальні встановіть трикутний, кутовий диван, а в спальні жіночий кутовий столик. Подібна меблі досить габаритна, щоб бути функціональною і зручною.
3
Якщо у вашому домі є дитячий, не встановлюйте в ній зайві меблі. Дитина повинна мати у своєму розпорядженні досить простору, щоб вільно переміщатися, граючи, бігаючи, стрибаючи по квартирі і при цьому не завдаючи собі ніяких пошкоджень. А ось шафи, полиці та інша «дурниця» йому зараз мало потрібні. Краще подумайте про покупку спортивного комплексу - чому б не розтрачувати молодий життєвий потенціал і енергію з користю.
4
Поставтеся особливо уважно до оформлення спальні. Саме в цій кімнаті буде проходити ваш відпочинок і починатися новий день, тому дуже важливо, щоб вона максимально радувала вас день у день. Крім ліжка вам знадобиться атрибутика під одяг, різні жіночі приналежності, можливо, кілька полиць під улюблені книги або рамки під фотографії.
5
Не робіть акцент на тому, що це всього лише заміський будинок. Ставтеся до нього як до повноцінного квартирі і створюйте в ньому інтер'єр, який не поступається нічим міській квартирі. Не бійтеся творити, і позитивний результат вам забезпечений.