Як зробити ганок в будинку.

Зовнішній вигляд будови багато в чому залежить від того, як виглядає вхід в будинок ( ганок ). Хтось замовляє виготовлення ганку в майстернях, хтось викладає цегляні, а багато умільці роблять ганок самостійно, під власний смак і потреби.
Інструкція
1
Конструкція ганку залежить від архітектури будинку і матеріалу, з якого він зроблений. Для будинків, побудованих переважно з дерева, для оформлення ганку також використовують дерев'яну різьбу. Вона покривається атмосферостійкою фарбою або ж пинотексом.
2
У оштукатурених або оброблених сайдингом будинків ганок найчастіше представляє нескладну конструкцію зразок навісу, що складається з даху під нахилом і двох консолей, які підтримують її. Якщо під час виготовлення ганку використовувати полікарбонат, то дах і стіни вийдуть світлопрозорими, а вхід здасться невагомим. Каркас даного ганку можна зібрати зі сталевих куточків або алюмінієвого профілю.
3
Листи полікарбонату треба прикріпити до каркаса за допомогою металевих затискачів з шайбами з поліетилену. В полікарбонаті проробляються отвори приблизно в 2-3 рази більше діаметра гвинта, це забезпечить покриттю (в теплу пору року) вільне переміщення у випадках, коли матеріал піддається розширенню. Ганок може бути досить простим і недорогим.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=4lTgHuf6t3Q