Як продовжити життя батареї.

Володарі електроприладів з переносними батареями рано чи пізно стикаються з такою проблемою, що час дії приладу перестає їх влаштовувати. Щоб цього уникнути, потрібно дотримуватися кількох правил.
Інструкція
1
По можливості пробуйте дотримуватися правил експлуатації акумулятора. Батарею не бажане довго зберігати в повністю зарядженому або розрядженому стані, можливо, це серйозно її зашкодить. Якщо ви не використовуєте прилад протягом декількох місяців, то найкраще зберігати батарею при температурі 20-22 градуса (кімнатної) і з заряженностью приблизно 50 відсотків.
2
Ємність батареї може зменшитися, якщо ви будете використовувати електроприлад при температурі більше 35 градусів. Завжди при зарядці батареї перевіряйте, щоб вона зарядилася повністю. Намагайтеся повністю розряджати батарею кожні кілька місяців. Не купуйте акумулятори заздалегідь, вони починають старіти з моменту випуску.
3
Слідкуйте за тим, щоб контакти батареї не були окислені, це призводить до швидкого зносу, розрядці та нагріванню батареї, при необхідності почистіть контакти. Ні за яких умов не закорочуйте контакти батарей - це пожароопасно і може привести батарею в повну непридатність.