Як малювати силует. Як намалювати силует дкмона.

Жіночий силует може стати витонченим і стильним елементом будь-якого дизайну - як в галузі реклами та мас-медіа, так і в області інтернет-сайтів. Для того щоб намалювати жіночий силует , вам потрібно графічний редактор Adobe Photoshop, за допомогою якого ви зможете створити оригінальну і стильну заготовку для будь-якої дизайнерської роботи.
Інструкція
1
Створіть новий документ будь-якого розміру і залийте його лінійним градієнтом, вибравши підходяще за стилем поєднання кольорів - наприклад, переходом від світло-зеленого до темно-зеленого. До фонового градиенту застосуєте фільтр Water Paper, вибраний в меню Filter> Sketch. Встановіть наступні настройки Water Paper: Fiber Length - 29, Brightness - 61, Contrast - 73.
2
Підготувавши красивий фактурний фон, знайдіть максимально контрастне зображення потрібної вам фігури, з якою ви хочете зняти силует . Помістіть зображення в центр фонового документа і встановіть для шару з фігурою рівень непрозорості на 7%.
3
Виберіть на панелі інструментів перо (Pen Tool) і починайте акуратно обводити лініями з вузловими точками силует дівчини на вашому напівпрозорому шарі з фотографією. Обведіть тільки частина силует а, щоб створити гарний ефект, і встановіть більш світлий відтінок кольору, ніж фоновий колір.
4
Намалюйте тонку лінію, після чого виберіть у контекстному меню опцію Stroke Path. Встановіть галочку у вікні на фразі Simulate Pressure і виберіть у списку кисть (Brush). На фоновому шарі з'явиться витончена лінія, що облягає силует дівчини на напівпрозорому фото.
5
Видаліть шлях, а потім починайте створювати нові шляхи, обводячи інструментом пера потрібні фрагменти силует а і перетворюючи їх на лінії за допомогою опції Stroke Path. Після того як силует буде намічено, видаліть шар з вихідним зображенням, а потім на кожному шарі силует а в Layer Options встановіть параметри Drop Shadow і Outer Glow в режимі накладення Overlay.
6
Силует готовий - тепер ви можете доповнити його будь-яким яскравим елементом або текстом.