Як зробити акордеон.

Зручне і оригінальне меню акордеон дозволяє зручно розташувати на одній сторінці багато інформації, яка відкривається при необхідності. Для того щоб зробити акордеон необхідно скористатися певними скриптами. Створити акордеон і впровадити його можна в Joomla.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер. Доступ в інтернет. ПО для роботи в Joomla.
Інструкція
1
Створюємо файл jquery.js. Завдяки цьому файлу буде відкриватися вміст тільки однієї статті. При цьому заголовок статті перетворюється на заслання, яка буде або показувати, або прибирати основний текст.
2
Спочатку необхідно відкрити файл index.php і зберегти шлях до шаблону у змінній величині $ template.
3
Створені скрипти підключають в секції head. Задаємо умову для перевірки на головній сторінці. Підключаємо на відкритій сторінці всі необхідні скрипти java. Прописуємо відкриття скриптів в head перед закриттям.
4
Попередній крок розміщується в першу частину коду, коли використовується перевірка головної сторінки.
5
Прописуємо стилі для margin, cursor, text-decoration, display, height, padding, background, border. Для цього, звичайно, оптимально використовувати CSS-таблиці. Тоді всі елементи меню, що випадає будуть гармонійно виглядати, і не доведеться прописувати для кожної сторінки дані параметри.
Зверніть увагу
Іноді коли текст випадає при натисканні на посилання і зникає при повторному натисканні, це може бути незручно. В цьому випадку в архіві з вихідними кодами розташовується файл menu.js. При використанні файлу menu-collapsed.js при натисканні на інший розділ меню відкритий текст буде автоматично згортатися.
Корисна порада
Посилання можуть вести також на інші сторінки і сайти. Посилання розбиваються на розділи.