Як зробити ялинку.

Під Новий рік так хочеться прикрасити свій будинок або офіс маленькими красунями, що створюють неповторний настрій! Але замість того, щоб губити жива рослина, можна обійтися підручними матеріалами і створити неповторну новорічну ялинку своїми руками. Такий виріб можна використовувати і в якості подарунка до Нового року і як елемент декора.Делать ялинку своїми руками дуже цікаво, особливо, якщо в будинку є діти, які можуть допомогти вам в творчому процесі.

Основні матеріали та інструменти для виготовлення ялинки приблизно однакові у всіх способах - це ватман, широкий скотч, товсті нитки або пряжа, ПВА, ножиці і кисті, що світяться гірлянди, прикраси для ялинки, можна використовувати кольорову сітку для кольорів або кольоровий папір.

Як зробити ялинку своїми руками

Робити ялинку самостійно можна кількома способами:

1. Технологія виготовлення ажурних шаров.Із аркуша ватману вирізається конус - основа майбутньої ялинки, папір обклеюють скотчем (до склеювання форми це зробити простіше). Знизу конуса робимо розрізи на 1-2 см, щоб закріплювати нитки на конусі, адже нитка тягнеться в різні боки і нам важливо, щоб вона не рухалася до тих пір, поки не висохнет.Подготовленние нитки протягуються в ПВА і кріпляться на конус. Це робота нескладна, але вимагає певної вправності. Для ялинки підійдуть шматочки пряжі, муліне, вовна, нитки різного кольору і фактури.После висихання ниток треба акуратно відрізати низ конуса на 1-2 см, де знаходиться кріплення ниток, а сам конус провертається всередині каркаса. Низ ялинки прикрашається стрічкою для квітів - її можна закріпити ниткою з голкою або степлером.Гірлянда кріпиться всередині конуса, а іграшки і прикраси - зовні.

2. За допомогою квіткової сеткі.За основу береться технологія першого способу, але нитки замінюються на різнокольорову квіткову сітку, нарізану нерівними смужками. В цьому способі краще спочатку закріпити сітку на конусі, а потім вже промазувати її клеем.Полоси сітки, різні за кольором і фактурою, розміщуються на конусі в різних напрямках. Важливо дати висохнути одному шару, перш ніж кріпити второй.Дальнейшіе дії збігаються з першим способом - висушуємо, знімаємо, прикрашаємо, милуємося!

3. За допомогою мішури і фольгі.На основний конус щільно наклеюється мішура по спіралі від вершини до основи. Отриману ялинку можна прикрасити іграшками, цукерками в красивих обгортках, бантиками і бусами.

4. За допомогою м'якої сітки для цветов.Основной конус обмотується м'якою сіткою для квітів, вона закріплюється за допомогою підходящої нитки або декоративного шнурка. Ялинка готова! Її мінус в тому, що гірлянда всередині конуса не даватиме такий гарний ефект, як у перших двох елочках.В якості основи для ялинки можна використовувати не тільки конус, а й багатосторонній каркас з картону - трикутники потрібної висоти скріплюються скотчем, і ялинка виходить фігурної форми.