Як розрахувати людино-дні. Як розрахувати невикористані відпустки в людино днях.

Показник « людино-дні » показує кількість з'явилися на роботу співробітників, незалежно від тривалості знаходження на робочому місці. Цей показник використовується для визначення фонду робочого часу, а також для розрахунку середньооблікової чисельності працівників на підприємстві.
Вам знадобиться
  • Табель робочого часу
Інструкція
1
Для того щоб вирахувати кількість людино-днів, необхідно спочатку порахувати показник «людино-години». Для цього по кожному співробітнику множимо кількість відпрацьованих годин на день на кількість днів у місяці.
2
Далі підсумовуємо всі отримані твори. Одержаний показник буде «людино-годинами».
3
Потім вийшло число ділимо на 8 годин (кількість робочого часу в день згідно ТК РФ). Отримана цифра і буде показником « людино-дні ».
Зверніть увагу
При розрахунках всі показники зазначаються в цілих одиницях, тому значення потрібно округляти. Всі дані по відпрацьованим дням, числа повинні вказуватися в табелях робочого часу.
Корисна порада
Існують також показники «людино-дні неявки» і «людино-прогули», розраховуються вони за тим же принципом. Неявки - це відсутність працівників з поважної причини, а прогули - без дозволу керівника або особи що його замінює.
Щоб не платити зайву зарплату своїм співробітникам і забезпечити дотримання трудового режиму, необхідно розрахувати їх кількість відповідно до формулами, затвердженими Росстатом в 2008 році.
Інструкція
1
Розрахуйте нормативну чисельність штату (Н) співробітників на вашому підприємстві за формулою: V/(Фрв? Нвир? Квн), гдеV - обсяг робіт в одиницях виміру, прийнятих на вашому підприємстві, за певний період; Фрв - фонд робочого часу на цей період, в ч; Нд - норма доходів підприємства; Квн - плановий коефіцієнт норм (визначається як відношення планової виручки планованого періоду до фактичної виручці минулого періоду).
2
Розрахуйте плановий коефіцієнт виконання норми на вашому підприємстві за такою формулою: Кн = 1 + Дн, гдеДн - частка неробочих годин із загального фонду робочого часу за календарем підприємства (сума годин невиходу співробітників на роботу, розділена на загальну кількість робочих годин за розрахунковий період).
3
Тепер розрахуйте кількість співробітників з урахуванням нормативної чисельності штату і планового коефіцієнта виконання норми на вашому підприємстві за формулою: Ш = Н? К, гдеШ - необхідна чисельність штату співробітників (без урахування техперсоналу, тобто вантажників, сторожів і прибиральниць); Н - нормативна чисельність штату; Кн - плановий коефіцієнт невиходу співробітників на роботу.
4
Зверніть увагу: будь-яка формула може бути скоригована з урахуванням: - пори року; - специфіки сфери діяльності підприємства; - режиму роботи підприємства.
5
Розрахуйте чисельність штату співробітників, використовуючи «1C Зарплата і Кадри» або MS Exel, так як вручну розрахувати кількість необхідних працівників (з урахуванням того, що повинен прийматися до уваги кожен фахівець підприємства) іноді не представляється можливим.