Як розмалювати фото.

Якщо ви мрієте побачити своє особа не на фотографії , а на мальованому портреті, але не маєте можливості замовити роботу художника - не турбуйтеся: до ваших послуг - можливості Adobe Photoshop. За допомогою цього популярного графічного редактора ви зможете перетворити будь-яку фотографію в стилізований малюнок, який можна використовувати і як самостійне фото в обробці, і як елемент вітальної листівки або фотоколлажа.
Інструкція
1
Відкрийте портретну фотографію, яку ви хочете обробити. Проведіть невелику ретуш, усунувши дефекти шкіри за допомогою Spot Healing Brush Tool. Потім відкрийте меню Filter і виберіть опцію Brush Strokes> Crosshatch. Налаштуйте фільтр так, щоб він був ледь помітний на поверхні фотографії .
2
Після цього відкрийте на панелі шарів опцію Create new fill or adjustment layer - створіть коригувальний шар і в меню шару виберіть пункт Black & White. На що з'явилася праворуч вкладці Adjustments відкоригуйте кольору фотографії так, щоб вона стала чорно-білою. Подредактіруйте насиченість і контрастність чорно-білого зображення, а потім за допомогою пункту Brightness/Contrast відкоригуйте яскравість і контраст.
3
Створіть новий шар, зменшіть його непрозорість до 30% і залийте повністю білим кольором. Клікніть в панелі інструментів на Pen Tool - інструмент пера. В палітрі шарів відкрийте вкладку Paths і натисніть Create New Path. Вибраним інструментом пера починайте малювати шляху - криві Безьє, відзначаючи точками початок кожної з кривої.
4
Акуратно згинаючи криві, обведіть контур обличчя на фотографії , а потім, щоб перетворити створений шлях в реальну лінію, створіть новий шар і виберіть інструмент кисті. Встановіть потрібні настройки кисті - вона повинна бути круглої, неширокої (3 пікселі) і м'якою. На вкладці Shape Dynamics відкрийте пункт Size Jitter і параметр Control змініть на Pen Pressure.
5
На вкладці Paths клацніть по фотографії правою клавішею миші та виберіть у меню пункт Stroke Path і встановіть галочку на параметрі Simulate pressure. Таким чином, лінія шляху автоматично буде обведена пензлем, і лінія буде імітувати реальну художню кисть.
6
Продовжуйте обводити основні риси обличчя, одягу, волосся і прикрас на фотографії на шляхів, а потім повторюйте ті ж дії, що були описані вище, щоб перетворити криві Безьє в реальні лінії. Видаліть напівпрозорий білий шар, а потім зафарбуйте всі зайві фрагменти фотографії білим кольором - наприклад, зафарбуйте частину фону і одягу, щоб на фотографії зберігся основний силует зображеної людини.
7
Створіть новий шар і доробіть м'якої білої пензлем зображення, осветляя занадто темні і яскраві фрагменти фотографії . Малюнок з фотографії готовий.
Незвичайне обрамлення для милих серцю фотографій можна виготовити самі. Для цього знадобляться непотрібні дрібниці, які легко перетворяться на витвір мистецтва.
Інструкція
1
Для того щоб зробити оригінальні фото рамки, вам знадобляться звичайні дерев'яні рамки різних розмірів. Краще, якщо дерев'яне обрамлення буде необробленим, на нього краще лягає клей і фарба. Купити такі простенькі рамки можна в будь багетній майстерні або в мережі магазинів ІKEA. Для приклеювання елементів прикраси підійде суперклей, призначений спеціально для дерев'яних поверхонь.
2
У нас часто лежать без діла, привезені з моря мушлі. Хоча вони можуть бути відмінною прикрасою для фоторамок, в які можна помістити пляжні фотографії. Переберіть ракушки, відклавши відповідні за розміром і без дефектів. Ретельно промийте їх під проточною водою і просушіть. Попередньо розкладіть черепашки на рамці в бажаному порядку. Краще класти їх хаотично, але намагатися, щоб не було великих пустот. В верхній кут рамки можна помістити велику мушлю, зробивши, таким чином, акцент. Клеяться черепашки дуже акуратно, який виступив клей відразу забирайте ватною паличкою. Залиште рамку підсохнути на добу. Після висихання клею, можна рамку пофарбувати. Тут вам надається повна свобода дій. До речі, зовсім не потрібно обмежуватися блакитними або синіми тонами фарби. Можна пофарбувати рамку в строкату різнобарвну гаму. Можна зберегти природний колір черепашок, покривши їх захисним шаром. Таким шаром може стати звичайна безбарвна основа лаку для нігтів. Вона додасть черепашок блиск і захистить від руйнування.
3
Тим, у кого є дочки, відома проблема дитячих шпильок і гумок: з роками їх кількість стає загрозливим. Хоча цим милим дрібничок можна дати друге життя. Наприклад, резинкам з квітами. Квіти від гумок відріжте. Квіточки побільше можна помістити в кут фото рамки, спускаючись нижче, розміри квітів зменшувати. У вас вийде такий квітковий каскад. Можна наклеїти квіти тільки поверху, і частина низу залишити недоторканою, що-б не було недоладності. Після приклеювання квітів, покладіть рамку під вантаж на декілька годин. Дерев'яну частину рамки можна пофарбувати срібною фарбою, якщо квіти білі. А можна зеленою, якщо квіти на рамці у вас нагадують весняну галявину.