Як зробити кивок на зимову вудку.

Риболовля - справжнє мистецтво, а мистецтво не терпить суєти і дилетантського ставлення до себе, саме тому багато рибалки майструють снасті самостійно. Зробити можна все, наприклад, кивок для зимової вудки.
Вам знадобиться
  • Тонка сталевий дріт, гумова ніпельна трубочка, пластмаса, лавсан, смужки металу, щетина і різні пружинки, але якщо пофантазувати, тоді можна ще багато матеріалу знайти.
Інструкція
1
Пружинні кивки: Зробити подібні кивки досить легко, тому рибалці потрібно завжди мати набір кивків, виконаних з дроту різного діаметру, щоб замінити кивки в залежності від умов кльову. Пружина, кручена з дроту різного діаметру, дозволяє користуватися більшими за вагою приманками і приманками з підсадки малька. А ось легковагі, тонкі і м'які пружини універсальні для використання мормишок різних розмірів.
2
Кивки із сталевих смужок: Така конструкція кивка вважається найпоширенішою. Одним із плюсів цієї конструкції є те, що смужка пружинить виключно в одному напрямку (вертикальному), відхилення виключені, що, в свою чергу, дозволяє помітити будь-який дотик риби до приманки.
3
Так як риболов підбирає смужку для кивка довільно, то змінивши її довжину, можливо домогтися необхідної жорсткості кивка до кожної ваги блешні. У більшості випадків подібні кивки використовуються при лові риби, яка реагує на плавні похитування блешні.
4
Пластмасові кивки: Кивки можуть бути виготовлені з пластмасових смужок, і вони будуть близькі за своїми характеристиками до сталевих. Виготовити такі кивки можна з будь-пластмаси, можна навіть використовувати звичайну пластмасову пляшку. Пластмасовий кивок має одну перевагу - він морозостійкий і тому не змінює своїх властивостей на морозі, що, в свою чергу, і потрібно під час зимової риболовлі.