Як розрахувати матеріал для даху. Як крити дах профнастилом відео.

  •  При будівництві будинку або ремонті покрівлі ви можете зіткнутися з проблемою розрахунку покрівлі. Можна довірити розрахунок матеріалів фахівцям, які продають вам покрівлю, а можна прорахувати покрівлю самим. Для цього потрібно знати декілька тонкощів.
  •  Перш ніж розраховувати покрівлю для даху, потрібно визначитися, з якого матеріалу вона буде. Покрівлі можуть бути з шиферу, бітумних хвилястих листів, гнучкої черепиці і профлиста. Найчастіше в покрівлях приватних будинків використовується профільований лист (профнастил). При купівлі покрівельного матеріалу краще не економити, вибираючи найдешевші з пропонованих матеріалів. Дешеві матеріали служать менше.
  •  Після того як ви вибрали для покрівлі матеріал, приступаємо до розрахунків. Спочатку треба визначитися з основними геометричними розмірами майбутньої покрівлі. Для цього накресліть план покрівлі. Обов'язково розставте розміри: довжину, ширину, кут ската покрівлі а також довжину коника, довжини всіх ребер, карнизів і ендов.Ендова - внутрішній кут, утворений поверхнею покрівлі.
  •  Потім потрібно порахувати площі кожної з поверхні покрівлі і скласти їх між собою. Таким чином ми отримуємо загальну площу покрівлі. Після цього потрібно уточнити у продавця корисну площу покрівельного матеріалу з урахуванням нахлестов.
  •  Після цього площа покрівлі потрібно розділити на корисну площу використовуваного матеріалу. У підсумку вийде цифра, що позначає необхідну кількість покрівлі для покупки.
  •  Добірні елементи вважаються залежно від виду покрівлі та кріплень. Їх вартість іноді може перевищувати вартість самого покрівельного матеріалу. Тому до підрахунку елементів слід підходити з особливою відповідальністю. Таку роботу краще довірити фахівцеві.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=ecJJB107vqs
Будь-якому домовласникові хочеться, щоб під дахом свого будинку було затишно і тепло. Останнім часом даху більшості нових будівель криють металочерепицею . І це не випадково. Ціна цього матеріалу невисока. Вага металочерепиці порівняно невеликий, що дозволяє заощадити на вартості крокв. Як же крити дах металочерепицею ?
Інструкція
1
Якщо дах двосхилий, монтаж потрібно починати з правого торця. Якщо дах шатровий, потрібно від вищої точки ската по обидва боки встановити листи. У кожного аркуша є канава капілярів. Цю канаву необхідно накривати сусіднім листом. Саме з цієї причини монтаж виробляють з правого боку.
2
Потім, саморезом біля коника потрібно закріпити перший лист. Другий лист покладіть так, щоб на нижніх краях утворилася рівна пряма лінія. Початок укладання покрівельного профнастилу може бути з будь-якого торця (з правого або з лівого). Фахівці рекомендують спочатку одним саморізом закріпити пару аркушів, потім вирівняти їх по карнизу, а далі закріпити по всій довжині. Після цього можна остаточно кріпити до обрешітки листи.
3
Багатьох також цікавить питання як розрахувати металочерепицю. При її розрахунку необхідно врахувати кількість аркушів, яке необхідно для укладки по всій ширині ската, кількість аркушів різної довжини, а також потрібно дізнатися яких розмірів стандартні аркуші.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=7xp5D02BTps
Зверніть увагу
Потрібно пам'ятати, що у металочерепиці крім плюсів є й мінуси. До них можна віднести шум під час дощу.