Як зробити картинку з вашим зображенням. велика фенечка з візерунками.

Кожна людина, так чи інакше, егоїст. В розумному егоїзмі і любові до себе немає нічого негожого. Якщо ви не любите себе самі, то очікувати подібного почуття з боку інших людей просто не розумно. Для підтримки життєвого тонусу і впевненості в собі є кілька варіантів створення власного образу, що відповідає всім потребам внутрішнього світу, при погляді на який настрій буде поліпшуватися, а самооцінка підвищуватися.
Інструкція
1
Запишіться на фото сесію. Професіонали подібного жанру створять образ відповідний саме вам, оброблять картинки і запишуть на диск. Щоразу при перегляді фотографій ви будете переконуватися, як насправді прекрасні. Бути може це вимагає часу і фінансових вкладень, але ті відчуття, які ви відчуєте при погляді на себе з боку того варті.
2
В будь-якому місті, не тільки в Москві, є свій Арбат. На вулиці серед багатотисячного натовпу художники різних мастей і рівня майстерності створюють шедеври. Прогуляйтеся ввечері, подивіться на їх роботи, замовте портрет. Позуючи, ви зможете відчути себе справжньою моделлю епохи ренесансу.
3
Зберіться з друзями на природу і візьміть фотоапарат. Аматорські зйомки хороші тим, що зображення виходять «живими», передають колорит і настрій того дня, коли були зроблені.
4
Використовуйте можливості сучасної техніки. За допомогою програми Photoshop не виходячи з дому, можна перетворитися до невпізнання, придбати будь-яку фігуру і колір волосся, опинитися на одній вечірці разом зі знаменитостями, стати королевою або фотомоделлю.
5
Спробуйте зайнятися аплікацією. Мистецтво подібного жанру називається Handmade. Зробіть декілька кольорових фотографій «на паспорт», виріжете своє обличчя і приклейте на будь-яку вподобану картинку .
6
Замовте в фотоательє кухоль зі своїм зображенням.
7
Попросіть дитину або когось із молодших намалювати ваш портрет. Результат може бути далекий від реальності, зате хоч посмієтеся.
8
Підберіть свій образ самостійно. В інтернеті є маса сайтів пропонують вибрати зачіску, колір волосся і очей і подивитися як це буде виглядати з боку.
Зверніть увагу
Краса врятує світ!
Корисна порада
Який би з варіантів ви не вибрали, головне щоб отримали задоволення від результату і задоволення від процесу.
Схеми і карти проїзду часто потрібні підприємствам і компаніям, зацікавленим в тому, щоб клієнти і покупці без проблем могли знайти офіс компанії або магазин, рухаючись від найближчого, всім відомого орієнтира. Особливо актуальні такі карти-схеми для великих міст, де навіть мешканці прилеглих будинків не зможуть підказати, як краще доїхати або дійти за вказаною адресою. Таку схему можна замовити, але можна зробити самому.
Інструкція
1
Замовити таку схему можна в будь-якому дизайнерському бюро або на біржі фрілансу, де ви без праці виберете з декількох бажаючих того, чиї приклади подібних робіт вам сподобаються більше. Але якщо вам не треба особливих дизайнерських вишукувань і досить простий, але інформаційно ємною схеми, ви можете зробити її самостійно.
2
Тим, хто робить сайти, часто буває необхідна така схема, на якій доступно для будь-якого показується можливість дістатися до точки, позначеної на карті міста. За допомогою відомого картографічного сервісу Google Maps, відкритого для всіх бажаючих, це можна зробити просто і зручно. Все процедура докладно описана в покроковому режимі. Виконавши інструкції, ви отримаєте можливість вбудувати в свій сайт подібну схему.
3
Такі ж можливості надають і деякі інші картографічні сервіси. Для отримання схеми проїзду вам достатньо буде просто виділити в масштабі необхідний вам фрагмент карти і натиснути кнопку «Отримати посилання на фрагмент», вставивши отриману посилання в HTML-код і задавши розміри картинки, ви зможете створити схему проїзду або місцезнаходження вашого об'єкта на своєму web-сайті.
4
Якщо ви не займаєтеся web-програмуванням, то схему проїзду можна зробити, скориставшись картами міст, які маються на найбільших картографічних сервісах - Яндекс.Карти, наприклад. Зайдіть на нього, знайдіть на карті країни своє місто, використовуючи масштабування, виділіть необхідний вам фрагмент адресної карти, скопіюйте екран за допомогою клавіші «PrtScr» в будь-який графічний редактор. Відредагуйте отримане зображення - фрагментуються його і нанесіть кольорові прямі лінії, які позначають схему руху до об'єкта. Ви можете вставити будь-які умовні зображення і знаки, що допомагають зорієнтуватися на місцевості. Розмістіть на зображенні пояснюючі написи і ваша схема готова.