Як повернути диск.

Багатьом з нас хочеться мати у себе вдома диски з цікавими фільмами, іграми, музикою. Наявними дисками ми ділимося з друзями, колегами. У більшості випадків ми, звичайно ж, розраховуємо на те, що диск нам повернуть. Але деякі друзі забувають вчасно повернути диск. Як бути в таких випадках?
Інструкція
1
Отже, перед вами стоїть проблема: повернути диск. Першим ділом зателефонуйте другу, привітайтеся, розпитайте його про справи. Пам'ятайте, що зайвої поспіхом і категоричністю ви можете відштовхнути від себе одного, тому постарайтеся підготувати сприятливий грунт для розмови.
2
Чемно і тактовно нагадайте одному про диску, який ви йому давали.
3
Запитайте одного, чи готовий він повернути вам диск. Якщо не готовий, то з яких причин. Може бути, він просто випадково забув його вам віддати. Може бути, не встиг ще переписати інформацію з диска. При вдалому розкладі подій друг поверне вам ваш диск після цієї розмови.
4
Може трапитися так, що друг просто-напросто загубив ваш диск. Віддав комусь іншому і забув, кому віддав. В такому випадку повернути диск вже дійсно складно. Але, по-перше, диск може знайтися. По-друге, якщо подібний диск можна купити і ваш друг сумлінну, він постарається купити вам такий же. Якщо ж ні, то наступного разу вам варто задуматися, чи давати цій людині свої диски .
5
Після повернення диска подякуйте свого друга за проявлену акуратність. Можливо, в майбутньому він і справді стане більш уважно ставитися до чужих речей.