Як пришити шторну стрічку на тюль. Як правильно пришити стрічку до тюлі.

Вікно - це елемент інтер'єру. Його форма і архітектурна обробка істотно впливають на вигляд нашого житла в цілому. Штори - це не просто тканина, за якою ховається вікно, а елемент його оформлення. Є кілька варіантів дизайну вікна: романтичне, суворе, по-діловому «одягнене». Який варіант ви не виберете, вам знадобиться шторна стрічка. З її допомогою ви легко здійсніть будь-які сміливі ідеї.
Інструкція
1
Придбайте шторну стрічку в спеціалізованому магазині, де продається все для шиття. Саме тасьма визначає кількість і товщину складок на вашій шторі. При виборі шторної стрічки зверніть увагу на якість. Характерна хвилястість тасьми говорить про її низьку якість. Якщо ваші штори з органзи або вуалі, то краще купіть прозору тонку тасьму. А якщо ви купуєте для штор з щільної тканини, то вам стане в нагоді тасьма товщиною від 5 до 10 см. Довжину тасьми вибирайте з розрахунку довжини штори і до потрібної довжині додайте ще 10 см на припуски і усадку.
2
Перш ніж ви Приметайте тасьму до штори, зробіть волого-теплову обробку, тому що більшість стрічок схильні посадці на 2- 3 в 1 метрі.
3
Підверніть і проутюжьте ширину тканини, відповідну ширині застосовуваної шторної стрічки. Пристрочують монтажну тасьму завжди потрібно з виворітного боку виробу, по лицьовій частині тасьми, на відстані 1мм від краю.
4
Прикладіть шторну тасьму на підігнутий край так, щоб нижній край тасьми виходив за кордон підгину на 1мм. Кінець тасьми необхідно підвернути приблизно на 1.5 см з обох сторін. Сколите штору і тасьму голками з шишечкой, на відстані не більше 15см, перпендикулярно прокладається сходинці.
5
Прострочіть верхній шов на швейній машинці, щільно утримуючи тканину і тасьму. Потім зробіть нижню строчку в тому ж напрямку, щоб тканина не зморщилася.
6
Витягніть шнури з одного боку і зав'яжіть на вузлик, аналогічні дії виконайте з іншого боку. Якщо ви використовували широку тасьму, то потрібно прокласти строчки вздовж кожного шнура.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=i4JzTClqiqA