Як провести конкурс для продавців. грамота кращому продавцю.

У всьому світі проводиться величезна кількість всіляких конкурсів кращого за професією. Найбільш актуальними і затребуваними з них є конкурси на кращого продавця. Як правило, такі конкурси проводяться для підняття престижу даної професії, підвищення рівня професійної майстерності, а також з метою поліпшення обслуговування клієнтів. Дуже важливо правильно організувати і провести такий конкурс. Як це зробити, ми вам підкажемо.
Інструкція
1
Створіть оргкомітет конкурсу, призначте його голови. Розробіть Положення про проведення даного конкурсу. Зазвичай цим питанням займається центр громадських зв'язків. Визначте склад комісії, яка оцінюватиме майстерність конкурсантів. Визначтеся з кількістю продавців - учасників конкурсу.
2
Проінформуйте про передбачуване конкурсі, його термін і місце проведення не менше ніж за місяць до початку конкурсу. Найчастіше це робиться в місцевих ЗМІ та «штабі» конкурсу. Тут же проводите і прийом заяв від конкурсантів.
3
Розробіть програму конкурсу. Визначте учасникам кількість виконуваних завдань. Затвердіть регламент, а також критерії оцінок, за якими будуть оцінюватися виконані завдання. Як правило, застосовується п'ятибальна система.
4
Продумайте питання нагородження переможців. Нагородами можуть бути грошові премії, різноманітні дипломи та грамоти, видані «найкращому продавцеві року», «найпривабливішому продавцю», або ж «самому ввічливому продавцю», а також подарунки, нагрудні знаки, фотографії на дошку пошани і багато-багато іншого.
5
Визначте порядок проведення конкурсу. Розіграйте між конкурсантами порядкові номери. Відповідно до них учасники виконуватимуть завдання конкурсної програми.
6
Після виконання всього комплексу завдань виберіть з учасників конкурсу трьох лідерів, які набрали максимальну кількість балів, розподіліть призові місця і урочисто проведіть нагородження переможців.
7
Обов'язково освітите результати конкурсу в засобах масової інформації.
8
Кожен з учасників хоче бути переможцем. Головне, щоб конкурс став святом і проходив в доброзичливій атмосфері. Такі конкурси дають можливість продемонструвати свій професіоналізм, кваліфікацію і можуть стати сходинкою в кар'єрному зростанні. Удачи вам в проведенні конкурсу, якщо ви його організатор, і перемоги, якщо ви - його учасник!