Як зробити із спальні вітальні.

При вирішенні переобладнати спальну кімнату в вітальню будьте готові до заміни частини меблів та інтер'єру, так як два ці приміщення принципово відрізняються один від одного. Варіанти оформлення відрізняються від поставлених вами завдань і наявних у вас коштів, проте в будь-якому випадку є кілька загальних моментів, які вам потрібно виконати, щоб спальня дійсно стала вітальні.
Інструкція
1
Замініть ліжко на диван. Розбірний диван більше підходить для гостинного приміщення. ніж ліжко. При необхідності посадити гостей диван явно виграє. При цьому якщо придбати розбірну версію, він зможе прекрасно об'єднати в собі обидві функції одночасно. Якщо ж у вас спочатку стояв диван в спальні, значить, вам не слід задаватися питанням заміни. Швидше за все, вже наявний розбірний диванчик підійде і для вітальні.
2
Придбайте телевізійну полку під великогабаритний телевізор, напевно, вам захочеться встановити широко діагональний телевізор для вас і вашої родини, однак ставити на що-небудь його непрактично, та й незручно. Тому найпростіший вихід з даної ситуації - встановіть телевізор на спеціальну підставку, прикручувати до стіни, або, якщо функціонал телевізора дозволяє, прикрутите на стіну його самого.
3
Придбайте декілька високих полиць, щоб розмістити на них ті речі, які не вдалося прибрати з кімнати: книги, дрібнички, рамки під фотографії. При правильному оформленні вони прекрасно поєднуватимуться з вітальнею і лише прикрашати її, а не псувати.
4
Звільніть центр кімнати. Якщо до вас прийдуть гості, і потрібно буде організувати застілля, або, щоб посидіти з дітьми за якою-небудь грою, та й просто повозитися з ними, вам буде потрібно пристойне за розмірами місце для втілення подібних ідей. Винесіть з кімнати непотрібні ящики і шафи і придбайте більше крісел, стільців або табуреток. Можна сказати, що ваша вітальня готова до використання за новим призначенням!