Як зробити каркас для дому.

Каркас будинку є опорою всієї майбутньої конструкції. Це головна частина будинку, проектировка і споруда якої повинна відбуватися якісно і акуратно. Однак це не говорить про те, що звичайна людина, що не має досвіду в цій галузі, не може, керуючись цим правилом, сам побудувати надійну опору свого майбутнього будинку. Звертайте більше уваги на дрібниці і керуйтеся наступними правилами.
Інструкція
1
Зробіть проектировку будинку. Уявіть, де перебуватиме кожна з кімнат, визначте метраж, який у вас є і який необхідний кожній з кімнат. Намагайтеся скорочувати кількість коридорів, вони абсолютно не функціональні, але "з'їдають" достатньо значущу частину метражу. Також сплануйте несучі стіни і стіни повішеною міцності (наприклад, якщо ви захочете повісити настінну боксерську грушу, на звичайну фанерну перегородку, зрозуміло, цього зробити буде неможливо), визначтеся з матеріалом і вирушайте в магазин.
2
Закупити все необхідне для побудови каркаса, переконайтеся, що у вас є інструмент до тих кріпильним системам, які ви обрали. Якщо ж їх немає, або змініть кріплення, або придбайте необхідний інструментарій.
3
Виберіть один із шляхів побудови. Ви можете або почати збірку з бічних, основних перегородок, або піти від центру, і поступово нарощувати стіни одна за одною. Дані варіанти особливо нічим не відрізняються, крім ваших особистих переваг. Як захочеться, так і поступайте. Але будьте уважні, не відкланявся від тих обчислень, які заздалегідь намітили. Інакше в один не найпрекрасніший момент чергова перегородка не зійдеться з опорою з просвітом в пару сантиметрів або більше.
4
Будьте акуратні: при складанні кожного нового пласта, ретельно перевіряйте, як він закріплений, навіть якщо один фрагмент стоятиме невірно, поступово вся конструкція під тиском верхніх налаштувань, може поїхати і впасти, що явно звучить не привабливо.