Як зробити губи яскравими в фотошопі. Як зробити рожеві губи в фотошопі.

Щоб зробити губи в фотошопі яскравіше, не варто намагатися малювати безпосередньо на губах, вони не повинні втратити свою об'ємність і природність. Щоб поєднати фактуру оригіналу і новий колір, необхідно використання представленої в Фотошопі техніки накладення шарів.
Вам знадобиться
  • Фотошоп
Інструкція
1
Для початку відкрийте бажане зображення в фотошопі. За замовчуванням воно виявляється як основний фон, проте необхідно зробити, щоб воно було простим шаром. Для цього клікніть по ньому на панелі шарів два рази, після цього «ключик», що позначає, що воно є фоном, повинен піти.
2
Потім створіть другий порожній шар. Натисніть Шар - Новий шар або комбінацію клавіш Shift - CTRL- N.Увелічьте масштаб фотографії, якщо необхідно, щоб губи були ближче, комбінацією клавіш CTRL - +. Виберіть м'яку кисть потрібного діаметру, щоб нею було легко зафарбувати всю поверхню губ. Для того, щоб губи виглядали природно яскравіше зазвичай використовують червоний або рожевий колір. Таким чином, далі клацніть на інструмент «Заливка», а в Палітрі квітів виберіть потрібний колір. У нашому прикладі це буде рожевий.
3
Далі просто почніть зафарбовувати всю поверхню губ. Необхідно завжди стежити, щоб на панелі шарів ви працювали саме з порожнім шаром, а не з фотографією. Найскладніше - фарбувати акуратно і не вилазити за край губ. Хоча, навіть якщо це відбудеться, інструмент «Ластик» завжди допоможе виправити ситуацію.
4
Коли вся поверхня губ буде профарбована, можна приступати до наступного етапу. Необхідно на панелі шарів до шару з зафарбованими губами вибрати режим змішування «Перекриття». Ви побачите, як колір змінився. Якщо він вас не влаштовує, то спробуйте зменшити непрозорість шару. Незабаром ви досягнете остання влаштовує вас результату. Зараз можуть бути помітні деякі помилки, які ви зробили, коли зафарбовували губи . Не біда - ластиком при збільшенні масштабу можна буде акуратно це виправити.
5
Також, після цього, для більшої виразності губ можна нанести на масштабувати новий порожній верхній шар кілька тоненьких і дрібних ліній білого кольору інструментом «Олівець». Зазвичай їх наносять біля виїмки на верхній губі або посередині нижньої губи . Якщо вони при зменшенні масштабу фото занадто виділяються, завжди можна зменшити непрозорість шару.
Недарма останнім часом в народі усе частіше ходить приказка, яка говорить, що Photoshop - кращий макіяж. Дійсно, скорегувати зовнішність в цій програмі можна як завгодно, при цьому процес цей зовсім не складний. Ви можете навіть використовувати цю програму, щоб подивитися, наскільки вам підійде той чи інший макіяж. Сьогодні давайте поговоримо про те, як змінити в цій програмі колір губ і додати їм трохи блиску. Про те, як це зробити - в інструкції нижче.
Інструкція
1
Спочатку виберіть фотографію, яку ви хотіли б змінити. Відкрийте ще в програмі Adobe Photoshop за допомогою команди «File» - «Open ...».
2
Тепер виберіть інструмент «Lasso Tool». З його допомогою акуратно по контуру виділіть губи на фотографії.
3
Далі натисніть Ctrl + C, а потім Ctrl + V, щоб скопіювати губи і вставити їх на новий шар. Саме з ним ми зараз і будемо працювати.
4
Тепер викличте вікно колірного балансу. Щоб це зробити, натисніть Ctrl + B. Як тільки вікно з'явилося, почніть рухати важелі. Рухайте їх доти, поки вас повністю не влаштує відтінок губ.
5
Зараз виберіть ластик з дуже м'якими краями і поставте маленьку інтенсивність. Після цього акуратно обробіть краю губ, щоб вони виглядали більш природно.
6
Тепер додайте губам трохи блиску. Для цього зайдіть у вкладку «Filters» - «Artistic» - «Plastic warp». Виставте налаштування фільтра так, як вам більше сподобається. Змінюйте значення доти, поки результат вас повністю не влаштує.
7
Зараз в палітрі з шарами зміните режим змішування шарів. Ви можете вибирати різні режими змішування, це залежить від конкретно вашого зображення. Спробуйте режими «Overlay», «Screen» або «Lighten».
8
Тепер змініть прозорість шару з губами, добийтеся максимально реалістичного ефекту.
9
Ви можете додати блиску губам і іншим способом. Для цього над шаром з губами створіть ще один порожній шар. Виберіть м'яку кисть маленького розміру, трохи зменшіть її інтенсивність і поставте пару плям білого кольору на губах - там, де зазвичай бувають відблиски. Після цього візьміть інструмент «Blur», зменшите інтенсивність до 50% і пройдіться по цих плямам інструментом. Якщо ви будете додавати блиск цим способом, то губи вийдуть трохи глянцевими, неначе на них нанесений блиск для губ з глянцевим ефектом.
10
Після цього виконайте все, як в попередньому кроці - змініть режими змішування шарів на ті, які вам більше підходять (режим змішування у верхнього шару можна не міняти), налаштуйте прозорість.
11
Тепер з'єднайте всі шари (наприклад, командою Ctrl + E) і збережіть зображення. Все готово.