Як продати дитячу б/у коляску.

Ваш малюк вже підріс, і від нього залишилося чимало речей хорошої якості, в тому числі, і коляска. Звичайно ж, коляску викинути дуже шкода, віддати нікому, а от продати за низькою ціною цілком доречно. Існує чимало способів продати коляску , головне, привести річ у належний вигляд. Не варто сумніватися - покупець обов'язково знайдеться.
Інструкція
1
Самий простий і легкий спосіб продати коляску б/у - це продаж через інтернет. Перед тим, як розмістити оголошення, потрібно пам'ятати, чим подробней воно буде написано, тим більше шансів на швидкий продаж. Необхідно описати колір, скільки часу експлуатувалася коляска, в якому стані вона, і не забудьте вказати виробника. Детальний опис краще доповнити фотографіями коляски в різних ракурсах. Оголошення краще розмістити відразу на декількох сайтах.
2
Найшвидший спосіб позбутися від дитячої коляски - продати знайомим чи друзям, які очікують поповнення в родині. Якщо таких друзів немає, повідомте про майбутній продаж коляски якомога більшій кількості знайомих і не забудьте вказати всі плюси і можливості дитячої коляски. Цей спосіб продажу можна назвати «сарафанне радіо». Звістка про продаж рознесеться по всіх знайомих, і, можливо, знайдуться покупці в найкоротший період часу.
3
Наступний спосіб продажу зажадає невеликих грошових витрат - подача оголошення в газету. Це досить швидкий і дієвий спосіб продажу дитячої коляски. Результат буде очевидний протягом тижня. Не забудьте описати всі характеристики і залишити номер телефону або адресу.
4
Напевно в кожному місті ще залишилися комісійні магазини. Ціну, як правило, встановлює продавець магазину. Ви залишаєте коляску в магазині, і при покупці товару вам подзвонять з комісійного магазину і запросять прийти за оплатою. Однак існують такі комісійні магазини, які миттєво виробляють оплату за товар.