Як просунутися по кар'єрних сходах.

Успіх - поняття відносне. Одним достатньо невеликих досягнень, інші мітять високо і не заспокоюються, доки не звернуть гори. Незалежно від рівня домагань і амбіцій, є деякі особисті якості, без яких на шляху до просування по кар'єрних сходах не обійтися.
Інструкція
1
Нестандартне мислення - дуже цінна якість, яка допомагає знайти несподіване і ефективне рішення там, де інші ламають голову. Щоб розвинути в собі нестандартне мислення, відучуйте себе мислити стереотипно і шаблонно, намагайтеся поглянути на поставлені перед вами завдання під іншим кутом. Відкиньте рамки, норми і правила і переверніть проблему, яку вам потрібно вирішити, з ніг на голову. Нестандартне мислення пов'язане також із змінами буденного і звичного. Тому спробуйте змінити обстановку, оточення, звички і спосіб думок.
2
Відповідальність, ініціативність і самостійність - це ті якості, які необхідні лідеру і сприяють стрімкому розвитку кар'єри. Коли в колективі над проектом працює кілька або велика кількість осіб, найчастіше вони втрачають інтерес і ініціативу. Якщо ніхто не бере на себе відповідальність, беріть ситуацію в свої руки. Тим більше, що проект під керівництвом однієї людини має більше шансів на успіх. Чим не привід зарекомендувати себе в потрібному якості?
3
Бажання вчитися допомагає рухатися вперед, не дає застрягти на накатаній колії монотонної рутини. Зазвичай, коли людина зайняла певну нішу і закріпився в ній, він втрачає прагнення пізнавати щось нове і вдосконалюватися. Лінь не дозволяє розвиватися далі. Тому не втрачайте мотивацію, будьте позитивними і завжди готовими до нового і невідомого. Людина, яка постійно вчиться і має широкий кругозір, має великі шанси на успіх.
4
Увага до деталей і схильність розбиратися у всіх нюансах роботи (дійшлість) - ознака справжнього професіонала. Ваша думка буде визнано авторитетним навіть самими завзятими сперечальниками. Професіонал в будь-якій сфері - людина, яку цінують і поважають, з яким рахуються.
5
Готовність допомогти - якість, яка допоможе вам самому, коли вам буде потрібно чия-небудь допомогу. Адже те, що ми віддаємо іншим, по "закону бумеранга" повертається до нас. Звичайно, не варто ставати безвідмовним людиною, яка допомагає тому, що не вміє сказати "ні" і намагається всім прислужитися. Такими людьми зазвичай просто користуються інші в своїх цілях.
6
Скромність притягує до себе людей, зарозумілість же відштовхує. Якщо ви професіонал у своїй справі і при цьому володієте скромністю, вас неодмінно оцінять по достоїнству. Однак треба в усьому треба знати міру. Одна справа - скромність у поєднанні з почуттям гідності і віри в свої сили, інше - зайва лагідність, яка здатна зіграти з вами злий жарт. Важливо знайти правильний баланс.
7
Тверезий розум і вміння знаходити практичні рішення в потрібний момент - це дуже корисна якість, яким володіє більшість успішних людей. Багато людей не вміють керувати емоціями, і тому часто приймають необдумані рішення, про які потім жалкують. Ви повинні стати людиною, яка вміє приймати правильні, зважені рішення.