Як малювати маслом квіти.

Темний фон квіткової композиції маслом на папері прекрасно підкреслює всі достоїнства будь-якого яскравого букета. Не надто "вдаючись у подробиці", можна зобразити більшість квіток однією або двома фарбами. Це додасть нашій картині символічності.
Вам знадобиться
  • Лист темно-синього паперу, пастель конте, масляна пастель, фіксатив для пастелі.
Інструкція
1
Розпочніть квітам. Почніть з помаранчевої троянди праворуч на малюнку - намітьте пелюстки світлою і темно-помаранчевої пастеллю, стебло напишіть довгими плавними мазками оливково-зеленою пастелі. Довгим мазком світло-зеленої пастелі зобразите світловий відблиск на стеблі. Перейдіть до зеленої колірної гамі і напишіть листя троянди вірідовой і зеленої пастеллю, а прожилки на листі паличками світло-зеленої пастеллю.
2
Почніть вибудовувати колір. Перейдіть до двох квіткам гербери, схожих на великі жовті маргаритки і напишіть кожна пелюстка жовтим кадмієм. Окрасьте серцевину однієї з гербер темно-помаранчевої пастеллю і карміном. Намітьте що видніються над герберою бутони троянди штрихами рожевого кольору, потім додайте трохи вохри і темно-помаранчевої пастелі на пелюстки, зеленої пастелі - на стебла. Покажіть пелюстки білої троянди мазками лимонно-жовтої пастелі. Плавною лінією бірюзовою пастелі зобразите стебло одного з квіток Ахілла.
3
Напишіть гортензії. Для того щоб збалансувати композицію, додайте ще один квітка гортензії. Напишіть його так само, як один з квіток в кроці 2. Потім "киньте" кілька світлових відблисків, використовуючи лимонно-жовту і темно-зелену пастель. Напишіть листя гортензії бічний стороною палички зеленою і вірідовой пастелі. Уточніть обриси квітки троянди в верхній частині композиції рожевою пастеллю.
4
Зобразіть вазу. Зобразіть листя гербери, працюючи паличкою жовто-зеленої пастелі. Тонкими лініями жовтого кадмію позначте прожилки. Візьміть синьо-фіолетову пастель і намітьте контур вази. Поверніть паличку в руці і бічний стороною почніть наносити на вазу довгі вертикальні мазки. Проведіть жовто-зеленої і сіро-зеленою пастеллю плавні лінії, відповідні видніється у вазі стеблам.
5
Додайте колірні плями. Додайте по всій картині яскраві світлові відблиски білої пастеллю, тіні ж поглибте темно-зеленою пастеллю і ультрамарином. "Помістіть" ще кілька яскравих жовтих пелюсток на квітку гербери. Візьміть паличку білої пастелі та зобразите праворуч білу фіранку. Нанесіть на стільницю кілька мазків сіро-зеленої фарби бічний стороною пастельній палички.
6
Напишіть задній план. Уточніть задній план мазками синьо-зеленої пастелі.
Корисна порада
Ця квіткова композиція по-своєму унікальна - мазки яскравою м'якої пастелі нанесені на синій папір виступаючу фоном нашої картини.