Як зводити слова.

Завжди буває складно зводити слова пісні під музику. В цьому випадку необхідно мати певну програму, яка являє собою міксмейстер, за допомогою чого зручно зводити. При цьому важливо зберегти швидкість вокалу, щоб не змінювалася сама пісня. У кожному окремому випадку необхідно підходити до запису індивідуально. Однак все ж існують деякі загальні інструкції до того як можна зводити слова з музикою.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер, програмне забезпечення для відомості, доступ до інтернету.
Інструкція
1
Виберіть програму для відомості музики і слів. Програмне забезпечення можна знайти на спеціалізованих сайтах, скачавши їх платно або безкоштовно. Їх вибір настільки великий, що перерахувати всі варіанти досить складно.
2
Запишіть акапелло з використанням завантаженої програми. Визначити ВРМ акапелли для подальшого використання в зведенні з музикою. Акапелла також може бути записана в іншій програмі. Головне - щоб формат читався обома додатками.
3
При необхідності проводиться таймстретчінг для досягнення необхідного ВРМ.
4
Отримана в результаті записи акапелла в цифровому вигляді зі зміненим ВРМ вводиться в секвенсор. Поверх акапелли записується музика.
5
При необхідності провести додаткову синхронізацію з поточним ритмом.
Зверніть увагу
В деяких випадках звичайної підгонкою неможливо підігнати темп акапелли і музики. Тоді слід поміняти темп.
Корисна порада
Можна використовувати різні програми для того, щоб зводити музику і слова. Можна також використовувати додаткові ефекти, якщо потрібно, або накладати окремі доріжки тексту і музики.